Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy az ovuteszt...

Lehetséges hogy az ovuteszt egyik nap teljesen - és a köv. Nap pedig teljesen +? Nem kellene fokozatosan erősödnie?

Figyelt kérdés
Máskor mindig érzek ovufájdalmat, most meg semmi.. Mi lehet másként?
2009. dec. 11. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges.


Ne felejtsd, hogy az ovuteszt nem az ovulációt jelzi neked, hanem az ovulációt kiváltó hormoncsúcsot. MÉG NEM ovulálsz, csak FOGSZ, kb 36 órán belül, legvalószínűbben holnap reggel. Holnap lehet, hogy fogod is érezni az ovufájdalmat, ha szoktad máskor is.

2009. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem mindig 5 napig is eltart az ovufájdalom, alig bírok leülni, annyira szúr a petefészkem, most meg semmi..
2009. dec. 11. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sajnos.
2009. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap mutatott ki teljesen + a teszt ! Szúr a petefészkem még a szex is kicsit kellemetlen volt.Nyomta belül.Én felfázásra gyanakszom de lehet h ovu.passz!
2009. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És tegnap mit mutatott a teszt? Teljesen negatív volt, vagy elég erős volt már a tesztcsík?
2009. dec. 12. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap volt teljesen szép pozitív, előtte 2 napig egyértelmű negatív. Ma már halványabb, de pozitív még. Most brutálisan fáj a hasam, bal oldalon. Úgy tippelem, hogy most reped meg a tüsző. A kérdésedre válaszolva, nekem sem fokozatosan erősödött. Én meg arra lennék kiváncsi, hogy folyamatosan halványul-e. Örülök, hogy nem csak én görcsölök itthon a teszteléssel. O:)))
2009. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11.56-os vagyok , ma már halványabb a tesztem , de még pozitív.Ez azt jelenti , hogy már tegnap elérte a hormoncsúcsot a szervezet és kiszabadult a kis petécske sztem.
2009. dec. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , még azt szerettem volna írni , hogy sztem ma hajnalban volt peteérés.Azt mondják az okosok , hogy hajnalban reped meg a tüsző.
2009. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!