Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem is néznétek egy képet?...

Nekem is néznétek egy képet? Xepillel teszteltem azt ajánlották. Szerintem negatív. Mintha valami halvány vonal lenne de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Megnéztem több ilyet itt de nem is tudom.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 27. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát, mintha valami tényleg derengene rajta...

Az enyém is így nézett ki, egy hétre rá meg már erős pozitív volt.

2014. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi, szerintem vasárnap megismétlem.vettem egy digitálisat is de azzal még várnék.jó drága.Mi lehet az oka , hogy ha esetleg pozitív akkor ilyen halvány? ennyire fiatal lenne a terhesség?
2014. febr. 27. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem vagy korán teszteltél, vagy később volt a peteérésed, azért ilyen halvány.

Persze nem 100%, hogy tuti pozi lesz, de szerintem (tapasztalatom alapján) elég sanszos.

2014. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon látok rajta semmit, aztán lehet rossz a szemem:-)

Drukkolok, legyen az amit szeretnél:-)!

Majd azért írd meg

2014. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 csík van rajta
2014. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil már többször volt olan hogy volt rajta egy második halvány rózsaszín csík és nem volt baba. nem ajánlom ezt a tesztet. Én a heledben ismételnék egy másfajta tesztel. De szorítok hogy neked baba legyen.
2014. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, csinálok majd másikat.az első gyermekemet nekem simán mutatta:)
2014. febr. 27. 23:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Sztem terhes vagy, csak még kicsit korai volt a teszt. Majd írd meg h mi a helyzet :) Drukk!
2014. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
görcsölget a hasam is..lehet, hogy még ma megcsinálom azt a digitálisat igaz már nem első pisi lesz.nem tudom kivárni a vasárnapot:).köszi mindenkinek.
2014. febr. 28. 11:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kár lenne most ellőni a drága digitálisat, mert az sem fog szerintem sokkal többet mutatni, inkább egy nagyobb érzékenységűvel (10-es) kéne próbálkozni.

Majd írd meg mi lett!

2014. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!