Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat szedjek...

Ketrin Lakatos kérdése:

Milyen vitaminokat szedjek hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Már 6honapja probálkozunk peteéréskor is együtt voltunk de nem estem még teherbe! kezdek félni, hogy valami baj van! elevit, folsav,c-vitamin,e-vitamin,vas! melyik mire jó? melyiket érdemes szedni? és egyszerre lehet-e szedni öket!

2014. febr. 28. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elevitet szedheted de az sem arra való hogy könnyen teherbe ess szóval csak a a vitaminkészletedet tudod vele feltölteni!!!!!Amúgy 6 hónap még nem olyan sok!!1-2 év után érdemes elmenni orvoshoz.Figyeld a tested jelzéseit és akkor legyetek együtt amikor jól esik!!Nem szabad görcsölni!!!Mihamarabbi babásodást kívánok!16hkm
2014. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Picsusz ***** válasza:
Én méhpempőt,e-vitamint,és folsavat szedek.A méhpempő nagyon sok mindenre jó,pl.növeli az Lh hormont,ami az ovulációhoz szükséges.Az E-vitamin a méhnyálkahártyát vastagítja(én erre szedem),a Folsav meg jó a terhesség előtt,és alatt,betegségeket zár ki a babánál.
2014. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem segìtenek teherbe esni? mert hallottam, hogy segíthet! hát már néha úgy vagyok vele hogy majd jön ha jönni akar! köszönöm, hogy irtál! :)
2014. febr. 28. 14:11
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszoló neked is köszönöm, hogy irtál! akkor mégis csak segíthet teherbe esni? ti mióta probálkoztok? és azt el felejtettem, hogy ha jól tudom vashiányom van, de attol még teherbe esek?
2014. febr. 28. 14:20
 5/14 anonim ***** válasza:
A méhpempőt én is ajánlom(Én szedtem is csak elfelejtettem írni) de ezek csak rásegítenek szóval tényleg ne éld bele magad nehogy csalódj!!16hkm
2014. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha létezne olyan szer/vitamin amitől teherbe lehet esni akkor nem lenne egyetlen meddő pár sem, akik hosszú évekig küszködnek azért, hogy gyermekük legyen. Azok akik pedig ténykeg gyereket szeretnének minden pénzt megadnának ezért a csoda vitaminért. Szóval ilyen sajnos nincsen pedig nagyon sokan örülnének neki. Szóval ne add fel, de ne stresszelj rá, mert akkor soha sem fog összejönni.

Sok sikert kívánok neked! És kitartás!

2014. febr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vasat szedjél, a baba (főleg a terhesség végén) teljesen leszívja az anya vaskészletét, nem jó eleve hiánnyal kezdeni.
2014. febr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Picsusz ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Igen,ha egy párnak már egy ideje nem sikerül a baba,akkor képesek mindenféle hallott dolgokat kipróbálni.De inkább próbálja ki,mert mi van ha pont ettől sikerül?Én most a méhpempőbe nagyon bízok,nagyon sok jó olvastam róla.És mivel elég drága,és ha segít,egy cseppet se bánom meg,hogy megvettem.Ártani biztos nem árt,szóval bárki kipróbálhatja.Én most azért szedem ezeket,mert mivel mindenféle orvosi vizsgálat után minden rendben vagyunk,akkor csak valami ilyesmi segíthet.Inszemre még nem szeretnék menni,mondjuk erre még 2 hónapom van.
2014. febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Picsusz ***** válasza:
Ja és 3 éve próbálkozunk sikertelenül.
2014. febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fél év próbálkozás után túlaggódod a dolgot. Nálunk 10 hónap után jött spontán a baba (minden extra rásegítés nélkül), de van akinek mégennél is több idő kellett. A lényeg hogy ne görcsölj rá és ne csakis folyton ez járjon a fejedben.
2014. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!