Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Babát szeretnénk vállalni a férjemmel és bele is kezdtünk! A ciklusom 13-14-ik napjain próbálkoztunk még csak, ami a tegnap és tegnap előtt volt! Lehet bolond vagyok(még soha nem voltam terhes), de mivel nagyon várom, én már abban reménykedek, hogy máris terhes vagyok! Szerintetek mennyi az esélye, és mikor csináljak tesztet? Mikor érezhetek valami tünetet? A következő várható menstruáció még csak 2 hét múlva kell legyen és én már nagyon kiváncsi vagyok! Szinte már érzem, hogy terhes vagyok...pedig tudom, hogy ezt lehetetlen még egyelőre érezni!

2014. febr. 28. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kimarad a vérzésed, akkor mutat biztosat a teszt :)
2014. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

legkorábban az aktustól számított 14 napon érdemes tesztelni, akkor is csak reggeli vizeletből, várd meg, amíg nem jön meg esetleg és tesztelj akkor

értem ,hogy szeretnéd, de ha már most beleéled magad, akkor annak nagy pofára esés lehet a vége, tudod, azt mondják, hogy 1 év rendszeres, védekezés nélküli nemi élet alatt normális, ha az ember teherbe esik, Ti pedig kétszer együtt voltatok 1 ciklusban

nyugalom és türelem, a babához is kell majd mindkettő, jól ki van ez találva :-)

2014. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hét múlva tesztelhetsz! Addig fölösleges is. Az a baj,hogy nagyon beleéled magad, hogy tuti összejött, és tüneteket fogsz így produkálni akkor is ha nincs baba.
2014. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát sajnos az aktus után 7-12. nappal ágyazódik be,csak onnantól lehetne vmit érezni,tesztet pedig kb a legérzékennyebbel is a 14.napnál érdemes.szóval még várni kellenne.
2014. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is nyugi! A hozzá állás nem rossz, csak pozitívan, de ne vidd túlzásba! Általában a beágyazódás a 5-8. napon kezdődik, ez általában 3-4 napig tart és a hcg mire kimutatható lesz a vizeletben (ekkor már tüneteket is okozhat) az még 1-4 nap. Ez egyéntől függ! Általában a 14. dpon (vagyis tüsző repedéstől számított 14. napon) lehet pozi teszt. Az orvosok a 16. dpo-n javasolják a tesztelést! Ilyenkor már elméletileg 2 napos késés van. Drukkolok neked, hogy legyél olyan szerencsés, hogy az első hónapban sikerüljön a bébi!
2014. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az utolsó válaszolónak külön köszönöm, hogy drukkol! Bizonyára nagy öröm lenne, ha elsőre összejönne, bár tudom, hogy ez nem működik ilyen könnyen, de attól még pozitívan állok hozzá :)...remélem összejön minél hamarabb! Várom szép türelmesen, hogy teljenek a napok, és úgy látszik csak az idő mondja meg a választ! :)
2014. febr. 28. 14:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát....én már nagyon türelmetlen kezdek lenni! Nehéz így várni, olyan hosszúnak tűnnek ezek a napok, most már eltelt a 3.ik nap, és sajnos még a fejem is fáj 2 napja olyan enyhén, de nagyon idegesítően... Azt hiszem túl stresszelem magam!
2014. márc. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!