Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a ciklusom. Mit...

Rendszertelen a ciklusom. Mit tegyek? A múlt hónapban 31. napon, most a 21. mapon jött meg. A múlt hónapban szép színű, most csak barna. Babát szeretnénk már 1 éve.

Figyelt kérdés
Pár hónapja a magas prolaktinra Bromocriptint szedek.A múltkor örültem, hogy beállt a ciklus a 31 nap miatt, de most miért jön meg 21 napra?
2008. júl. 22. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
A 21 nap az nagyon kevés. :( Rendesen megjött most? Nem csináltál véletlenül egy tesztet?
2008. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak barna pötty. A hasam görcsöl, de az mindig szokott. Még nem csináltam tesztet, várok pár napot.
2008. júl. 22. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem akkor jól teszed, h vársz pár napot!
2008. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A menstruaciot rengeteg tenyezo befolyasolja, stressz, idegesseg, idojaras, erzelmi valtozasok, hormonok es meg sok mas. Kb. 16-17 evesen kezdtem el szedni fogamzasgatlo tablettat, 6evig szedtem, ezalatt 4 kulonbozo fajtat. Mielott valaha is szedtem volna fogigatlot, sokszor (de csak nyaron , furcsamod!!) volt olyan, hogy a rendszeres ciklus ellenere a nyari honapokban akar 1 hettel hamarabb is megjott, igy nem egyszer peldaul 18napra. Allitolag ez az idojaras, ill. nagy meleg miatt.


Nem ert teged valamifele stressz (munkahelyi, stb.) mostanaban? De mondom, lehet az idojaras miatt is.


Nekem is rendszeres a mensim, de megis juniusban 18napra megjott, azt biztosan tudom, hogy a stressz miatt volt. Azota, elotte rendszeres.

2008. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, és még nem tudtam, hogy magas a prolaktinom, akkor is 21-24 nap körül volt. Ezután lettem kivizsgálva. A múlt hónapban volt a 31., örültem, de most 21. Pár napja voltam vérvételen, eredmény 2 hét múlva. Lehet, hogy felment megint a prolaktinom? Pedig természetes (aloés) vitaminokat is szedek. Kisebb sztressz előfordult, tudom, hogy ez is befolyásolhatja, csak már bánt, hogy valami baj van velem mindig. Köszönöm a segítségeket.
2008. júl. 22. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
(En voltam az utolso hozzaszolo.) Tehat nekem is neztek hormonszintet verbol es minden rendben. Ez az utolso mensi elott volt 10 nappal. Az azelotti mensi viszont a stressz miatt 18.napon jott, pedig tavaly hagytam abba a fogamzasgatlot es azota mindig rendszeresen jott meg, 25-29napra. Szoval hiaba rendben vannak a hormonok, a sima stressz vagy idojaras valtozas miatt is lehet hogy tul hamar jon meg, vagy pedig kesik.
2008. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor már csak várhatok "türelmesen". Köszi Mindnekinek.
2008. júl. 22. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!