Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakori az, hogy...

Milyen gyakori az, hogy valakinek rendszeres ciklus mellett megsincs neha peteerese? Ez minden nonel elofordul?

Figyelt kérdés
Csak azert kerdezem, mert olyan sok ember irja, hogy nem volt peteerese, pedig menstrualt (rendszeresen?), meg hasonlok. Ez pedig eleg ijeszto, foleg ha az ember babat szeretne. Azt hiszem ma elmegyek venni ovulacios tesztet a biztonsag kedveert.
2008. júl. 22. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!Én hőmérőzöm és nekem is volt már egyszer-kétszer, hogy nem volt peteérésem...nekem akkor kicsit később jött meg, de ennyi.
2008. júl. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszi a valaszt! Remelem meg ir majd mas valaki is. Tehat elofordulhat, hogy nincs peteeres rendszeres ciklusu nonel, de azert ritka, marmint nem tul gyakori.
2008. júl. 22. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, minden nőnél előfordulhat, hogy egy évben 1-2 hónpban nincs pé, de ez még nem ad okot aggodalomra. Ha rendszeresen nincs péd, az már probléma. Az ovu teszt viszont sohasem árt!!
2008. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem. Mar kezdtem megijedni, hogy mi a manoert tortenik ilyen sok nonel, hogy kimarad a PE. Bar ha belegondolok, kell, hogy legyen PE-m a legtobb ciklusban, hisz a hormonjaim rendben vannak, a menses rendszeres, leszamitva hogy egyszer tul hamar jott meg, de nem most volt.
2008. júl. 22. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!