Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy egyszerre...

Lehetséges hogy egyszerre mindkét oldalon érzem a peteérést?

Figyelt kérdés
Szurkálódhat mindkét petefészkem ugyanabban a ciklusban vagy ezt csak beképzelem? Lehet h más a probléma?

2014. márc. 2. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem éreztem az ovumat, de szinte minden hónapban 2db pete érik meg, ebből van 2x2 fiam :D De én ritkaság vagyok, de ettől még előfordulhat nálad is, hogy ez most egy "hibás" hónap és valami miatt 2 érett meg.
2014. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az nem semmi:)

És neked egyik petefészkedben érett 2 tüsző vagy 1-1?

2014. márc. 2. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettőben, tehát valami "gyári hiba" miatt a legtöbb hónapban egy-egy pete megérik. Semmi tudományosat nem tudok erről mondani, mert nem igazán jártam utána. Hamar jöttek a fiúk így nem nagyon foglalkoztam vele. A fiúk után 1 évvel kellett többször mennem dokihoz és akkor derült ki, hogy rendszeresen 2 pete érik meg. Eddig sem merült fel egy 5. gyerek, de ez után már biztosan nem. :D
2014. márc. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!