Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első próbálkozásra teherbe...

Első próbálkozásra teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A termékeny időszakomban próbálkoztunk, ennek még nincs egy hete, de jó lenne tudni, hogy mire számíthatunk? Mivel általában nem jön össze senkinek egyből, azért reménykedhetek, hogy nekünk sikerült? Én még nem voltam terhes, ez lenne az első, és mivel már megteremtettünk mindent a babaváráshoz, így most már szeretnénk egy picurit a férjemmel!

2014. márc. 2. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem elso hónapban sikerült,a következő gyerekem meg 12honap utan..erre nincs recept,de persze van ra esély:-)
2014. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kellően termékenyek vagytok mindketten, akkor van esély.
2014. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem csináltam soha ovu tesztet, de a telefonomban van ciklus naptár, és abban mindig feljegyzem, hogy mikor volt menstruáció, stb. Ez kijelzi a következő menstruációt és a termékeny időszakot, Február 23-március 1-ig van, és az ovulációs nap pedig febr. 28. A férjemmel 26-tól minden nap együtt voltunk. Szerintetek is nagy az esélye, hogy megfogan a kicsi babó?
2014. márc. 2. 17:53
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha minden stimmel es mindenki egeszseges, akkor is havonta 20% eselye van a dolognak.

En az ilyen kalkulatorokat nem nezem, inkabb figyelem a nyakot ovu tesztelek. Ezek a kalkulatorok csamk a tankony szerinti atlagot szamoljak. Ettol eltero lehet a szervezeted mukodese.

2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hajajj mi nem próbálkoztunk,csak egy görbe este után nem használtunk óvszert(ami persze rögtön fel sem tűnt néhány narancs vodka,tequila után) na és összejött a kisfiunk.Utána 2,5 évig hol óvszerrel,hol megszakítással védekeztünk természetesen azt is odafigyelve és 2,5 évig nem volt gond majd terhes lettem(sajna nagyon korán volt egy spontán vetélésem).Tehát én azt mondom akár elsőre is simán összejöhet.
2014. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam elsőre megfogant, esély van rá :)
2014. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát minden képen várok türelmesen, ami persze nagyon nehéz és ha nem jött össze, akkor ez van, próbálkozunk tovább, csak na, tudjátok, hogy van ez, ha az ember igazán szeretne kisbabát! A következő nem várt menszeszem kb. március 14.-én kell érkezzen, addig van még bő másfél hét!!!
2014. márc. 2. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért sokaknak összejön egyből, csak arról ritkábban hallani. Nekünk is mindkét gyerkőc az első hónapban megfogant, barátnőméknek 3 van, szintén mind elsőre. Szóval megvan bőven az esélyetek rá. Csak ha mégsem jön össze 1-2 hónap alatt, ne essetek egyből kétségbe, lehet csak kicsit több idő kell. Fél-1 év után lehet elgondolkodni vizsgálatokon, addig csak lazán. :) Drukkolok!
2014. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy drukkoltok!...én is magunknak és mindenkinek, aki hasonló cipőben jár! Majd a teszt után tudok mondani valamit :D! Hátha pozitív lesz!
2014. márc. 2. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes az élet, mert párom külföldön dolgozik, és mikor a termékeny időszakban itthon volt 2 hetet, nem sikerült a baba. Mondjuk minden gondolatom a baba körül forgott. Következő hónapban rám zúdult sok tenni való, nem is gondolkoztam a baba témán. Párom hazajött peteérésem után egy hétvégére, így gondoltam semmi nem lesz belőle. Azon a hétvégén elengedtem magam, felszabadultak voltunk. Rá 3 hétre meglepődtem,mikor 2 csíkos teszt volt a kezemben :)
2014. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!