Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhes a barátnőm?

Lehet e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmnk utoljára 2 hete jött meg a havija, azóta 2x szeretkeztünk, mindkétszer használtunk gumit, de nekem korai magömlésem van(kb 3 perc után elmegyek) és ezt nem merem neki elmondani, ezért bent hagyom a farkam, és mivel fent tudom tartani a merevedésem (persze picit puhább lesz, de nagyjából megmarad) folytatom az akciót, ált még avgy 30 percig, amikor bekövetkezik a a második élvezés. a gumi nem szakadt el, de a barátnőmnek mostanában hányingere van, nagyon fáradt, és úgy érzi, hogy nincs rendben a hormonszintje, kérlek segítsetek!

#korai magömlés #terhes #gumi rossz használata
2014. márc. 4. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Боже мой...
2014. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért ez elég felelőtlenség amit csinálsz, csak egyszer szakadjon ki az a gumi. Szerintem nyugodtam mondd el a barátnődnek, mert ahhoz két fél kell, hogy a helyzet változzon. Örökké meg nem csinálhatod ezt. Gondolom még fiatal vagy, lehet változtatni a helyzeten.


Visszatérve a kérdésre, ha két hete menstruált, akkor kb. most van peteérése (középidőben), tehát most lenne esélye teherbe esni, ha normális a ciklusa. Ha teherbe is esik ebben a ciklusban, ahhoz ezek nagyon korai tünetek.

Ha normális volt az előző menstruációja, meg megjön a következő is, akkor nagy baj nincs.

De azért nem ártana neki is szólni a helyzetről.

2014. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!