Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki el tudná nekem magyarul...

Valaki el tudná nekem magyarul is ezt mondani? Norm. Konturú kp. telt holyag mögött 26x41 mm-es uterus corpus látható,3,6 mm-es nyálkahártya echoval. Art. Uterinákon norm. áramlási viszonyok. Mko. norm. Szerkezetű és nagyságú ovárium.

Figyelt kérdés

tudom miért nem kérdeztem meg az orvost, hát nem volt rá lehetőségem, mert rosszul voltam. tudom nem kifogás, de hátha tud valaki valamennyit erről...

a negatív kritikákat köszi most nem kérem


2009. dec. 13. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális, közepesen telt húgyhólyag mögött 26x41 mm-es méhtest látható, 3,6 mm vastag méhnyálkahártyával. Az arteria uterina-ban (elsősorban a méh illetve a női ivarszervek vérellátásért felelős artéria) normális a keringés. Petefészkeid normális szerkezetűek és méretűek.
2009. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26*41mm a méhed, normális nagyságú petefészek, nyálkahártya 3.6mm vastag.
2009. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

csak azért mert 6 nap késés után nagyon erősen jött meg, viszont csak másfél napig tartott.


ezek szerint minden rendben. nagyjából én is ezeket gondoltam, csak azt nem tudom mi az az echo vagy az maga a nyálkahártya?

ez a 3,6 mm nem túl kicsi?

2009. dec. 13. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

az echo visszhangot jelent.


"...nyálkahártya echoval", nyilván a nyálkahártyákra jellemző, gyengébb visszhanggal (mégsem olyan tömör, mint husi! :) )

2009. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!