Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetett peteérése...

Szerintetek lehetett peteérésem? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 5. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Görbe alapján nem:(

És az előző ciklusod végén is nagyon alacsony a hőd. Megvan az a havi görbéd is?

2014. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De, megvan az előző havi görbém is.

Az sajnos "csöppet" hosszúra sikerült :(


[link]

2014. márc. 5. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan méred a hődet? Digitális hőmérővel csipogásig? Ha igen, akkor csipogás után még pár percet benn kell hagyni. A görbéd alapján ez volt az első meglátásom, mert nagyon alacsonyak az értékek. Még ha peteérésed sem lenne, akkor is nagyon alacsony értékek vannak benne (36 alattiak) Nem feltétlenül mondanám azt, hogy nincs peteérésed, van aki így működik. Ha meg csipogásig mértél akkor lehet nem is jók az értékek. Szóval igazán ez az első kérdés, hogy jól mértél-e. Saját tapasztalat, pár tized fokkal több a hő, csipogás után benn tartod még. Ráadásul mikor elkezdtem mérni, akkor olyan volt mintha nem lenne peteérésem. Aztán nicsak, csipogásig volt 36,5 vártam egy picit és 36,9 lett. Persze lehet hogy te jól mérsz, ha viszont így van akkor érdemes egy kivizsgálás, ha esetleg még nem tetted volna meg (peteérés követés stb.)
2014. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Higanyos hőmérővel mérem, nyelv alatt, 10 percig.


Inzulin anyagcsere zavart és pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg nálam, amikre szedek gyógyszert már egy hónapja.

Ezektől lehet az alacsony ébredési hő?

Vagy mi okozhatja?

2014. márc. 6. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Alacsony ébredési hömérséklet (36,2 fok alatt) utalhat a pajzsmirigyhormonok alultermelödésére.

Szimptómák: megmagyarázhatatlan testsúlygyarapodás, lelassulás, fáradtság, emlékezötehetség csökkenése, depresszió, erös hangulatváltozások, félelemérzet, ciklusproblémák (sárgatest elégtelenség, PCO, PMS, túl rövid vagy túl hosszú ciklus, pecsételö vérzések, tüszörepedés kimaradása, endometriózis, ciszták, megnövekedett prolaktinszint, erös menstruációs vérzés), ösztrogénhiány, korán fellépö változókor, vízlerakódások, állandó fázás, száraz bör, törékeny körmök, székrekedés, magas koleszterinszint, szívdobogás, lecsökkent libidó.


Itt találtam pajzsmirigyes terhesgörbéket (lenti link). Azonban azért volt különbség peteérés után a hőben.

[link]

Egy peteérés követés szükséges lenne, legalábbis én ezt lépném meg és akkor kapnál segítséget, gondolom babát szeretnél te is. Drukkolok neked! Én nem akarok találgatni mi lehet a baj, de a fentiek közül, amit okoz a pajzsmirigyprobléma bejátszhat (a zárójelesek).

2014. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!