Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan kérdésem van hogy 24...

Olyan kérdésem van hogy 24 éves vagyok és szeretnénk a férjemmel 1 éven belül elkezdeni a baba projektet. Mit tudtok javasolni milyen vizsgálatokra menjek el előtte h kiderítsék minden rendben van-e. Vagy ez szükséges e egyáltalán? Köszi szépen.

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz ott megnézik, hogy nincs e valami fertőzésed vagy hasonló, szóval egy általános kivizsgálásra érdemes elmenni. Más, úgysem csinálnak ha egy év próbálkozás után nem jön akkor fognak max azzal foglalkozni.
2014. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Vagy ez szükséges e egyáltalán? "


Persze, hogy szükséges, ha minden nő elmenne szülés előtt akkor a koraszülöttek száma jelentősen csökkenne, mivel nagy részük fertős eredménye.

2014. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem a szükséges-e kérdés alatt arra gondolt, hogy valami komolyabb, átfogóbb vizsgálat szükséges-e?

Rákszűrés szükséges, meg egy jó kis tenyésztés sem árt, amivel sok, tünetet nem okozó betegséget, amik valóban vetélést okozhatnak, kiszűrhessetek. Szerintem egy általános labor még jól jönne, TSH legyen benne, meg, ha igazán jó a dokid elöljáróban egy 3. napi hormont is levehetne, az sem árthat meg és ezek semmiből nem állnak, de sok hasznos információval bírnak az eredmények.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, jah és mielőtt próbálkozni kezdtek, az előtt 2-3 hónappal el lehet kezdeni egy magzatvédő vitamint szedni. :)

Ezekkel már nagyon szuperül fel fogsz tudni készülni a teherbe esésre. Sok sikert! :)

2014. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!