Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklus esetén mekkora...

27 napos ciklus esetén mekkora esély van teherbeesésre a 10-11. napon?

Figyelt kérdés

Az aktus pont ovuláció előtt 1-2 nappal történne. Ha jól tudom így nagyobb esély van a teherbeesésre, mivel pont termékeny napokon lennénk együtt.

Mi a véleményetek erről?


Köszönöm!


2014. márc. 8. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze van rá esély, ha pont középidőben van a pé-d. De biztos, hogy akkor van? Vezetsz hőgörbét, figyeled a hüvelyváladékot?
2014. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég jók az esélyek. Igazából ez a legjobb, 1-2 nappal előtte együtt lenni, mert mire megtörténik az ovuláció, már ott sorakoznak a hímivarsejtek.

Amúgy mi ovu előtt 4-5 nappal megelőzően voltunk együtt, és még így is teherbe estem. 11. ciklusnapomon este volt az utolsó védekezés nélküli együttlét, utána már nem is nagyon voltunk együtt, meg már védekeztünk is, mert közben úgy gondoltuk, hogy pár hónapot még várunk a próbálkozással. A 15-16. ciklusnapomon éreztem a peteérés jeleit( mindig érzem, ovufájdalom, meg egyéb jelek), úgyhogy úgy voltam vele, hogy necces, de akkor így már nem valószínű. Aztán csak nem jött meg, a teszt meg pozitívat mutatott. :) Akkor megzavarodtam, hogy akkor mégis korábban lehetett pé-m, de nem, mert az uh-s méretek is alátámasztják a 15-16. napi fogantatást.

Szóval ebből kifolyólag simán van esélyed. :)

2014. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Ha rendszeres 27 napos a ciklusa, akkor azért elég sanszos, hogy a 13. nap felé van ovuja, később nagyon nem lehet, mert akkor nincs meg a luteélis fázis kellő hossza. Akkor meg már nem az időzítéssel van a probléma.
2014. márc. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esélyes a terhesség? Kedves második megkérdezhetem hogy kislányod vagy kifiad született?
2014. márc. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nem ?-jelet akartam hanem !-jelet! Bocsi
2014. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem tudjuk a nemét, 10 hetes vagyok jelenleg.
2014. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy esélyes lehet! Saját példa: 28 napos a ciklusom, 9. napon voltunk együtt, 11. napon éreztem a peteérést, utána már nem tudtunk együtt lenni a hónapban, és teherbe estem.
2014. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, mindig vannak jelei az ovulációnak. Hőgörbét is vezetek és a tünetek is passzolnak.

2014. márc. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!