Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna letöltést tudna...

Aviva torna letöltést tudna vki ajánlani? Vidéki vagyok, nem találtam tanfolyamot hogy eljárjak, van köztetek olyan aki letöltötte, csinálta, és segített?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
az a baj tanfolyam nélkül nem tudod helyesen csinálni, a könyv magában nem sokat mond, ráadásul a speciális zene kell a gyakorlatok hossza és üteme miatt. Sok midnent már nem is ugy kell csinálni pontosan ahogy a könyvben van. Érdemes elmenni egy tanfolyamra kb 2-3 óra és ott meg tudod venni a könyvet és a zenét is. Sokan vidékröl járnak fel Bp-re az alap tanfolyamra.
2014. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi köze volt hozzá, de egyszer késett a menzeszem, letöltöttem a könyvet, és egy gyakorlatot megcsináltam párszor. Ez volt este, másnap reggel fájt a hasam, majd megjött.
2014. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi,de mint irtam nem tudok Bp re menni ezert :-(
2014. márc. 9. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
vidéki városokban is vannak már tanfolyamok. Avivának is és az árwen tornának is. Mi a problémád amire használni szeretnéd? Én PCOS-es vagyok és nem segitett.
2014. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!