Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok, hogy pozit...

Kíváncsi vagyok, hogy pozit fogsz-e tesztelni március végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én márc 21-22-re nem várom. Ha van kedvetek írjatok, hogy hol tartatok, mi újság, tesztek stb. Március végén összeszámolnám, hogy X gyermekre váróból hány pozi tesztes lett kismami lett, és ki tudja lehet te is benne leszel :) De ne csak akkor gyere ha már pozi a teszted, úgy nem lesz a felmérés jó :) Nem hiszek nagyon a szerencsében, de legyen ez egy szerencsehozó "gyik". Elvileg legtöbben azért megteszünk mindent, hogy baba legyen, így érdekelnének a számok :) Na meg, ha van kérdés meg is beszélhetjük! Ha jöttök, akkor egy nevet (nem kell a valódit, ha nem akarod), írd meg azért, könnyű legyen utána megnézni és összeszámolni. Én Bedit voltam :)

2014. márc. 11. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/279 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, hogy 3 év után épp most a nagyközönség előtt tesztelnék pozitívat, de egyefene. Nekünk ma kellene egymásnak esnünk, és innen 14 nap, mikor megjön. Az az igazság örülök mindig más örömének, már csak azért is idejöttem. De óriási csoda lenne. Kamilla voltam:)
2014. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/279 A kérdező kommentje:
Szia Kamilla :) Akkor mindent bele este :)) Legyen úgy, szívből kívánom főleg ennyi idő várakozás után!
2014. márc. 11. 16:36
 3/279 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! Nektek hanyadik próbálkozós hónap?
2014. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/279 A kérdező kommentje:

A jelenlegi párommal a 2. még csak.

Előtte a korábbi párommal 3 évig próbálkoztunk, ott másodikra összejött, de elment 7 hetesen.

Összesen 6 éve vágyom már egy pici babára, hogy anyuka lehessek :)

2014. márc. 11. 16:42
 5/279 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kívánom és remélem hatalmas boldogság ér márciusban!:)
2014. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/279 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én clostyt szedtem, volt tüszőrepesztő szurim is. 2-án volt akció is, meg előtte meg utána is :)

Szóval nekem 18-án kell tesztelnem egyet, ha addig nem jön meg.

MaryAnn

2014. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/279 A kérdező kommentje:

Kamilla köszönöm, és ezt kívánom én is neked!

MaryAnn akkor te vagy az eddig első tesztelő :) Kíváncsian várom, nézték a petefészket is? Úgy tudom ilyenkor követik :) Hány tűsző érett? Lehet dupla öröm is ha sikerül?

2014. márc. 11. 16:50
 8/279 anonim ***** válasza:
100%

igen, nézték uh-n, két lehetséges jelölt volt :) + 12 mm-es nyálkahártya.

Én nem bánnám ha ikrek lennének, úgyis két gyerkőcöt szeretnénk, legalább egyszerre túl lennék rajta. :)

MaryAnn

2014. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/279 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Hátha nekem is szerencsém lesz! :)

18-21 között lenne esedékes a menstruációm, remélem nem fog megjönni, szeptember óta próbálkozunk.

Mindenkinek sok sikert, remélem sok-sok pozitív teszt lesz a végére! :)

Anna

2014. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/279 A kérdező kommentje:

MaryAnn én is vágynék ikrekre, de persze nem cél :) Meg gondolom ti is próbálkoztatok már egy ideje, hogy az orvos clostyt írt fel! De azért most így az esélyeid igen jók lehetnek, jókor voltatok együtt, reméljük a kiskatonák tették a dolgukat!

Anna téged is üdvözöllek :) Legyen neked is szerencséd itt :)


Egy kis összefoglaló hogy ne legyen zűrzavar később (időrendi sorrendbe):


Március 18. – MaryAnn

Március 18-21 – Anna

Március 21. – Bedit

Március 25-26 - Kamilla

2014. márc. 11. 17:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!