Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attol meg, hogy a paromnak...

Attol meg, hogy a paromnak kevesebb a spermaszama osszejohet a baba vedekezes nelkul?! Esett igy teherbe valaki?

Figyelt kérdés
Nem vedekezunk es en igazabol szeretnek babat!Viszont igy nem tudom mennyi az eselyunk!
2014. márc. 13. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ miylenek az eredményei. Mennyire kevesebb. van akinek esélytelen természtes uton van akinek nem. szedjen fer 14-et az sokaknak javit a spermaképen. ismerek olyat akinek 0-ról 1500 lett. Ez már elég volt a lombikhoz.
2014. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neki 15millio,also hatar ertek alatti kicsivel
2014. márc. 13. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor szeritnem sikerülhet természetes uton, figyeljen kicsit az egészsges táplálkozásra, életmódra szedjen vitamint és akkor siekrülni fog. kerülje az ülöfurdőt szaunát, szűk nadrágot, ölébe ne tegyen elektromos kütyüt.
2014. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jo ezek megvannak alapbol
2014. márc. 13. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia az én páromnak 5 milliót mértek, és azok közül is volt amelyik lusta volt, vagy hogy mondják. Bár úgy tudom a szám magától is változik, mert sok minden befolyásolhatja. Nekem ráadásul hol meg jött, hol nem. természetes úton összejött (3,5 év után). A sperma szám vizsgálat után 2 évvel tehát lehet már nem annyi volt neki :D
2014. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azoknak a pároknak ajánlják főleg,akiknél a férfinek alacsony a spermaszáma, hogy a nő az aktus után csináljon pár percig gyertyaállást,vagy tegyen a feneke alá párnákat, amivel ugye megemeli a csípőjét és lényegében ugyan azt a hatást éri el,mint a gyertyaállással. Ebben a pózban kell maradni kb. 10-15-20 percig.


Sok sikert! :)


Ne aggódj nem rosszak az esélyeitek! Mihamarabbi pozitív tesztet kívánok!

2014. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én leszek az ünneprontó: férjemnek is határérték alatti valamivel, hat évig próbálkoztunk, aztán volt négy inszem, végül a 7. lombik sikerült. 29 évesen kezdtük, és 37 évesen lett gyerek, mondjuk egyszerre kettő :)

És elvileg nekem semmi bajom!

Szóval én azt javasolnám, ne várjátok a csodát túl sokáig. Persze attól is függ, ti mennyi idősek vagytok, mennyi fér még bele. Keresztanyám 20 évesen ment férjhez, 9 év múlva született az unokatesóm, utána két évvel a második. De így is "csak" 29 volt, amikor terhes lett, hiába várt 9 évig (akkor még lombik sem volt). Náluk is a spermaszám volt a gond.

A gyertyaállásban és egyéb praktikákban én nem hiszek, a pár vagy optimálisan működik, vagy nem - ezen a trükkök nemigen segítenek.

Mihamarabbi babázást kívánok, de ne várjatok túl sokáig a beavatkozással szerintem.

2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 7-es válaszoló jól írja, hogy ne várjatok évekig,illetve összességében egyetértek azzal,amit megfogalmazott, de...a gyertyaállást én írtam...ez nem trükk, a lényege csak annyi, hogy a gravitáció hatására hamarabb érik el a petevezetéket a spermák és így kevesebb is pusztul el, mert segítve van a mozgásuk...persze így sem jön össze mindenkinek ezzel a "trükkel" sem.
2014. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!