Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy nyitott vagy zárt a méhszáj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapintással. Guggoló helyzetben a legkönnyebb elérni. Ha kemény, és feljebb helyezkedik el,akkor ált. zárt, ha lejjebb, és puhább, akkor nyílik, vagy már nyitott is. Nem mindenki éri el egyébként, szóval lehet, hogy nem fog sikerülni, de azért próbálkozz. Ja és lazítsd el az izmaidat, amennyire tudod.
2009. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmész az orvoshoz és ő megnézi. Én nem nézegettem magamnak, nem is nagyon értem, hogy ennek mi értelme, de lehet, hogy én nem tudok valamit. :)


Boldog babavárást!

2009. dec. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves 2.

Ha jól megnézed, akkor a kérdés a "teherbeesés" témakörben van, nem a "terhesség"-ben, tehát a kérdező egyelőre csak szeretne babát.

Nyilván ha valaki már terhes, akkor nem fogja a méhszáját vizsgálgatni...

A természetes családtervezés része a méhszájvizsgálat, amiből a termékenységre lehet következtetni, kérdező szerette volna tudni, hogy hogy kell "csinálni". (Ha nyitott és puha, akkor vagyunk termékenyek, ha zárt és kemény, akkor terméketlenek)

első

2009. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Köszönöm szépen felvilágosítást, így már értem. :) Tényleg nem figyeltem a témakört, de amúgy is van, amikor valaki rossz helyre ír. Szerencsére nekem nem volt szükségem ilyen önvizsgálatokra, ezért nem tudtam miért csinálják sokan, de a jó pap is holtig tanul....


Kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön a baba azoknak, akik már szeretnének!!! Boldog karácsonyt!

2009. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!