Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire kéne gondolnom ilyenkor?...

Mire kéne gondolnom ilyenkor? Vélemények az alábbiakról?

Figyelt kérdés
Mára vártam a a mensimet, eddig nem is jelentkezett. Azonban érzek bizonyos tüneteket mint pl: fáradékonyság, mensi elmaradása, nagyon kevés folyás és érzékeny mellbimbó. Tesztet már csináltam, de negatív lett. Ja és 1 hónappal ezelőtt a dokim egy kisebb cisztát észlelt a jobb felemen. A balon pedig kisebb szúró-görcsölő pár perces fájdalmakat szoktam érezni.
2014. márc. 14. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez még bármi lehet..

Igaz én most várom a 3.at,és egyből tudtam mikor terhes lettem,mert szurkált alul a méhem nem nagyon de azért éreztem olyan furi volt..Cisztát nem tudom..lehet az is okozhatja mind a késöbbi megjövetelt,mind a szúrkálást..A biztos az ha 4-5 nap múlva egy érzékeny teszttel tesztelsz..

Addíg türelem!:-)

2014. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!