Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2 hete, hogy együtt voltunk a barátommal, akkor kellett volna megjönnie a menzeszemnek, de azóta semmi...Szigorúan csak óvszerrel volt bennem, és nem bennem ment el, majd az óvszert is ellenőriztük. Általában mindig késik, de ez a 2 hét akkor is aggaszt :/ Értelmes válaszokat kérek!
2014. márc. 15. 17:30
 1/4 anonim válasza:
72%
Tedd a kezed a képernyőre és koncentrálj a következő válaszoló megmondja.
2014. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly??

Szerintem te is tudod a választ, kivéve, ha kamuzol és gumi nélkül voltatok együtt.

2014. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit leírtál, nem lehetsz terhes.

Nekem is mindig késett, többször előfordult 2 hét is.. Egyáltalán nem mondanám normálisnak, de dokival is már beszéltem erről, mivel semmilyen nőgyógyászati problémám nincs, csak annyit mondott poénosan, szüljek még egy gyereket, hátha jó lesz.. Ha gondolod, menj el dokihoz és kérdezz rá, meg az se ártana, hogy leellenőrizze, nincs-e valami komolyabb oka.

2014. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, köszönöm a választ!:)
2014. márc. 15. 19:00




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!