Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem tud megrepedni a...

Miért nem tud megrepedni a tüszőm?

Figyelt kérdés

Szerdán, csütörtökön és pénteken is totál pozitív volt az lh-tesztem. Tegnap meg ma már negatív (bár ugyanúgy kétcsíkos). Iszonyatos ovus fájdalmaim vannak már kedd óta, este és ma délelőtt már görcsoldót akartam bevenni,mert alig bírtam elviselni. Nagyon fájt a bal petefészkem, sőt a hüvelyembe is nyilalt. A hőm folyamatosan 36,6-36,7 felváltva már egy hete. Ma vagyok a 20. ciklusnapon. A hőm eddig olyan szépen jelezte az ovut, még ha az ovu-teszt nem is volt egyértelmű pozitív szinte sosem eddig. De most mintha küzdene a szervezetem, de egyszerűen nem tud megrepedni a tüsző.

Tehetek valamit a cél érdekében? Vagy nem tudok "beavatkozni" a szervezetem működésébe?

Most vagy 2 órája, mintha nem is lenne fájdalmam. (De tegnap is volt egy ilyen időszakom)...



2014. márc. 16. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy terhes vagy? Ennyire fent a hőd és már a 20.nap.

Az lh teszt mindig két csíkos, mert az a hormon mindig van a szervezetedben, kérdés mennyire erős a csík.

Ha nem tud megrepedni akkor annak hormonális oka van.

Palástfű teát szokták ajánlani a ciklus második felében, az első felében meg cickafark teát. Talán egy próbát megér.

2014. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tesztelgetek, de éreztem már a tüszőérést, repedést. 1-2 nap enyhébben feszített a petefészkem, 3. nap nem bírtam felegyenesedni annyira fájt délután, estére meg enyhült, másnap reggelre nem volt semmi jele. felkerestem a dokimat, mert soha életemben nem éltem át ilyet, nem éreztem soha. Ő magyarázta el, hogy ez lehetett, mégpedig azért volt ennyire fájdalmas, mert nagyobb volt a szokásosnál és több volt benne a folyadék. Lehet nálad is ezért reped meg nehezebben, de meg fog.. És amúgy ez nekem is a ciklus 19-22. napjain.
2014. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, terhes az biztos nem vagyok, mert akkor jóslótesztként erősödnie kellene a ciklus végén. Amúgy az alaphőm 36,65. Ittam a cickafark teát, most iszom a palástfüvet. Két napja emelkedett a hőm 3 tizedet, de még mindig vannak petefészek fájdalmaim, csak közel sem olyan erősek, mint ezelőtt. Ilyen ciklusom még nem volt...
2014. márc. 19. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érdekes, mert nekem 36,2 volt az ébredéskori hőm ezért gondotlam hogy talán......
2014. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer-egyszer volt 36,5. És nincs pajzsmirigy-problémám. Egyénfüggő.
2014. márc. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!