Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2napja csináltam, terhességi...

2napja csináltam, terhességi tesztet akkor negatív volt, most nem szoktam, de ki akartam dobni és megnéztem és most halvány pozitív! Fals pozitív vagy terhes vagyok? Ki járt már így, lett baba?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 15:15
 1/1 Gyöngyikee ***** válasza:

Nekem ugy vol,hogy esti csinàltam és akkor nem jelent meg a màsodik csik..nek foglalkoztam vele gondoltam nem jött össze..reggel megnéztem és ott volt a csik meg megcsináltam mèg egyett és nagyon halvàny vikt..utána pár nap elteltével ès egyre jobban látszott.. Lehet csinálnod kéne még egyet, de lehet az is h csak száradási csik..:S de ha csinálsz nem vesztesz vele semmit..:)

30hkm

2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!