Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak csináltatunk...

A páromnak csináltatunk andrológiai vizsgálatot. Be lehet neki vinni nem kell hogy a kórházban történjen a dolog. Kicsit zavarban is vagyok. Szóval segíthetek neki itthon? Értitek ugye?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet otthon is, de először ezt beszéld meg az orvossal.
2009. dec. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem és oda lehet vinni egy órán belül, de én itthon segíthetek neki....ugye érted?
2009. dec. 16. 07:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan:)
2009. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem, persze, mondom lehet otthon.Tehát ha megbeszélted, akkor ok:-)
2009. dec. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha elvileg nyál ér hozzá akkor nincsen semmi gond, nem változtat az eredményen???:)
2009. dec. 16. 07:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha vizsgálathoz kell, akkor KÉZZEL segits, a nyál enzimeket tartalmaz,ami módosithatja az eredményt.
2009. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, akkor mégsem értettem:-))Bocs:-)
2009. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szija!

lehet már túl is vagytok rajta:D, de ilyesfajta vizsgálathoz tényleg csak kézzel vagy a látványoddal tudsz segíteni a párodnak! ahogy már írták a nyálban vannak olyan dolgok, amik módosíthatják az eredményt!

ügyesek legyetek, és sok szerencsét!

2009. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még van itt közületek valaki, akkor megköszönném a választ. Ha lehet vinni spermát a vizsgálatra, azzal mennyi időn belül kell beérni? A férjem nagyon izgul emiatt a vizsgálat miatt. És most olvasom, hogy van, ahol otthonról is lehet vinni spermát. De gondolom meg van, hogy mennyi időn belül. 1-2 óra? Vagy kevesebb?
2010. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a kérdező kommentjében benne van, hogy 1órán belül.
2010. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!