Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy bajban vagyok segítetek...

Nagy bajban vagyok segítetek anyukák? 5+4 napos terhességet kimutat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elvileg 5+4 napos terhes lehetek, legalábbis erre utaló jeleim vannak, és nem jön meg. Ugyanakkor ma reggel készítettem egy Easy Pregnancy nevű tesztet, de az negatív lett. Lehet, hogy korán készítettem, vagy nincs is baba?

Fontos lenne, mert a jelenlegi életvitelem mellett necces egy baba.

Mit tegyek???


2009. dec. 16. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Egyetlen dolgot tehetsz, veszel egy másik tesztet. Én a Clear Blue-t javaslom. DM vagy gyógyszertár, 1600 körül.
2009. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amore ***** válasza:

Szia! Nekem kimutatta akkor már a terhességi teszt! Bár nem tudom mennyire jó minőségü az a teszt de én azt ajánlom hogy vegyél egy másikat és azzal tesztelj holnap reggel! Nekem a Gabriel terhesség teszt vált be!

12 hetes kismami

2009. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos, lehet, hogy később estél teherbe és ezért nem mutatja ki még a teszt. Várj pár napot és csinálj egy újat. Az Easy Pregnancy egy jó teszt amúgy.

Persze, lehet hogy nem vagy terhes, ebben az esetben keress fel egy orvost, hogy megnézzen, hátha felír egy góygszert hogy megjöjjön.

2009. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!