Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik oldal számolása megbízh...

Melyik oldal számolása megbízhatóbb? Ciklus.hu/Fertility friend?

Figyelt kérdés
Három éve nem jön a baba így gondoltam most megpróbálom a hőmérős módszert.Vezetem mindkét oldalt a c.hu-n 18.-ra a fert.-n viszont 17.-re jelzi az ovut!Most aztán nem tudom melyik nap a legalkalmasabb!!!Aki már jártasabb kérem segítsen!!!Köszi előre is!
2009. dec. 16. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármelyiket is próbálod, minbtkettő csak egy program: statisztikát csinál, így próbál előre jósolni. Hogy ténylegesen mikor lesz ovud, azt legbiztosabban ovuteszteléssel+hőmérőzéssel tudod megállapítani. A teszt megmondja előre, hogy kb mikor LESZ ovud, a hőgörbéből pedig le tudod ellenőrizni utólag, hogy tényleg megVOLT-e.


Összehasonlításképp: a ciklus.hu nekem mindig a 14. napra jelezte az ovut, a teszt és a hőgörbe alapján azonban tudtam, hogy mégis a 16. napon van. Ezzel együtt szeretem a ciklus.hu-t, mert magyar nyelven nagyon sok mindent fel tudtam oda jegyezni.


23h km

2009. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is használom mindkét programot, DE nekem a Fertility friend jobban tetszik. Sokkal pontosabban jelzi az ovu napját, biztos vagyok benne, mert ovu tesztet is használok.

A ciklus. hu sem rossz, csak néha zavar az, hogy nem jól húzza be a pé-t.

2009. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Pg53 mikroszkópom van amit ugyan sokan szidnak de ma reggel(páfrányos)+lett és a hőm is a tegnapi 35.7-ről 36.1-re emelkedett!27 napos ciklusnál ma vagyok 12.-en!Boldog baba várást és jó egészséget nektek!!!
2009. dec. 16. 12:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló neked is köszönöm!Hát ez a bajom,hogy nagyon sokan írtátok,hogy nem pontos a ciklus.hu és bár biztosra úgyis csak utólag látom tudjátok mennyire türelmetlen az ember ha olyan dologról van szó amit mindennél jobban szeretne!!!
2009. dec. 16. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mindkettőn vezetem, de a fertility jobban tetszik!!!

2009. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az urbia.de

wunschkinder.de

mynfp.de

is bejön...

2009. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok!Folytatom továbbra is mindkét oldal töltését aztán majd kiderül melyik pontosabb!!!
2009. dec. 17. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!