Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes teszten halvány csík...

Terhes teszten halvány csík lámpa alatt?

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem, hogy mit jelent, ha a hcg tesztet erős lámpafényen keresztül nézve halvány rózsaszín csíkot látok? Szabad szemmel inkább csak bemélyedés látható, átvilágítva azonban rózsaszín. Két nappal későbbi teszten semmi, lámpán keresztül sem. Van, hogy hibás a teszt és lehet még ebből baba (korán teszteltem, 3 nap múlva kéne megjönnie)?
2014. márc. 22. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pozitív a teszt, azt szabad szemmel is látni fogod. A várható mensi előtt korai tesztelni. Persze ilyenkor is lehet pozitív, de a biztos inkább a várt mensi elmaradása utan.

Várd meg, amíg a két csíkot szabad szemmel is látod, annélkül, hogy lámpa alá, gőz fölé tartanád, negatívba tennéd stb. Pár nap, és minden kiderül.

2014. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tesztelj egy hét mulva.. nem is értem miért tesztelnek egyesek a -nem várt- elött..még utána 1-2 nappal se biztos az eredmény..ha meg ugy kell keresgélni, hogy van e ott második csik vagy sem.meg át kell világitani lámpával :-O ...akkor az semmi. tesztelj egy hét mulva, kibirod.
2014. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak azért kérdeztem, mert nem tudom, hogy teszthiba, ha lámpánál átlátszik, vagy valami elindult, de nem fejlődött tovább, mivel a mostani teszten semmi sem látszik.
2014. márc. 22. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetett hígabb a vizelet, tesztelj két nap múlva, vagy a nemvárt után.
2014. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ugyanígy voltam tegnapelőtt és reggelre teljesen negatív lett.


Tehát ha van halvány csík-amilyet te leírtál,az még semmit nem jelent.

2014. márc. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík!

Nekem is ilyen volt a nemvárt előtt 4 nappal ,hát most már 9 hetes szíhangját is hallottam 22 mm borsószem!!

2014. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!