Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Genetikai vizsgálat teherbe...

Genetikai vizsgálat teherbe esés előtt érdemes?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyibe kerül?
2009. dec. 16. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Genetikai vizsgálatot érdemes-e csináltatni nekem és a páromnak? (bocsánat kicsit rosszul fogalmaztam)
2009. dec. 16. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Normál esetben felesleges! Ha volt előtte gond ilyen téren akkor esetleg. Gondolj csak bele, 30 éve sem csináltak, mégis itt vagyunk. Nem kell ennyire túlkombinálni.
2009. dec. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem szükséges, hacsak nem volt a családban genetikai betegség.

amúgy ennek ellenére én is utánajártam egy kicsit a dolognak babavárás előtt, de végül nem mentem el. azért itt egy elérhetőség amit anno találtam.

Ingyenes fogamzás előtti kivizsgálás az Országos Gyermekegészségügyi Intézetben: 1148 Bp. Boglárkerék u. 3

061 383 8477

06 1 363 2229

2009. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Meglátom, hogy mi legyen. Nálunk a családban parkinzon kór volt ezért gondolkodom rajta.
2009. dec. 17. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!