Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb április végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Folytatódik az április hónap, a március hónap felmérése eddig elég gyér...


Forduljon a kocka! Babásodjunk együtt :)


Ha van kedvetek írjatok, hogy hol tartatok, mi újság, tesztek stb. Április végén összeszámolnám, hogy X gyermekre váróból hány pozi tesztes lett kismami lett, és ki tudja lehet te is benne leszel :)


De ne csak akkor gyere ha már pozi a teszted, úgy nem lesz a felmérés jó :) Nem hiszek nagyon a szerencsében, de legyen ez egy szerencsehozó "gyik". Elvileg legtöbben azért megteszünk mindent, hogy baba legyen, így érdekelnének a számok :)


Na meg, ha van kérdés meg is beszélhetjük! Ha jöttök, akkor egy nevet (nem kell a valódit, ha nem akarod), írd meg azért, könnyű legyen utána megnézni és összeszámolni.


Én Bedit voltam :)


2014. márc. 24. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/481 A kérdező kommentje:

A másik GYIK-ból áthozott kismamijelöltek :)


1) Április 1 – Fencike

5 hónapja próbálkoznak, 3. babára várnak.


2) Április 3. – Zsuzsi

Februártól próba, korábban sajnos missed ab.


3) Április 7. – Zsófi

2 próbálkozós hónap, 3. babára


4) Április 17 – Bedit

3 év, szünet, új kapcsolat 3. hónap próba


5) Április 18. – Emília

Július óta próba. 1 petevezeték járható

2014. márc. 24. 14:58
 2/481 anonim ***** válasza:
50%
Ez most valami verseny?
2014. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/481 A kérdező kommentje:

Nem, nem verseny dehogy :)

Csak egy jó kis csapat jött itt össze, és páron szeretnénk folytatni. De bárki csatlakozhat.

Megnézheted itt az előzményeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. márc. 24. 15:00
 4/481 anonim ***** válasza:

Szia.

En kozel ket eve varok a babara.volt endo mutetem is.elegge elvekonyodott a mehnyalkahartyam mutet ota ami novemberben volt.most marc 13 ota iszom az " infolic" port orvosom javaslatara.ami edig ugy nezki h kezdi lasacskan meghozni a mensesemet.ami jo mert edig nem volt.remelem mar aprilisban pozitivat fogok tesztelni.

Sisy.

2014. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/481 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi kistesót tervezünk, múlt hónapban nem jött össze, pedig pont peteéréskor voltam nőgyógyásznál, így tuti volt... PCOS vagyok, ez is most derült ki. Holnap kezdem az Inofolicot, de attól még, lehet összejött ebben a hónapban. Reménykedni lehet, nem igaz? :D Szóval én április 6 környékén örülhetek ha minden jól megy. De az előzményeket figyelembe véve nekem sajnos a mensi kimaradás nem jel...

Kata

2014. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/481 anonim ***** válasza:
Off: Sisy, te mit érzel az Inofoloctól? Van valami pozitív hatása? Napi 1et vagy 2t szedsz? Kata
2014. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/481 anonim ***** válasza:

Már néztem a márciusit is. Tök aranyos kezdeményezésnek tartom.

Én majd a májusira neveznék be (sajnos volt egy missed ab, előtte meg egy spontán vetélés, így májusban próbálkozhatunk ismét).

Addig meg zugban szurkolok :)

Nóri

2014. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/481 anonim ***** válasza:
2*1 szoval regel este orvosom azt mondta h hatasosabbigy.es igen van hatasa mert ereztem az ovulaciot mult het csutortokon es vanak menstruacios gorcseim tegnaptol es matol es lasacskan kezd beindulni a " piros napok.ami tok jo mert edig nem volt.helyre alit mindent ami bent van nekunk noknek sok jot halottam es olvastam az infolicrol.
2014. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/481 anonim ***** válasza:

Bocsika.

Sisy.

2014. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/481 A kérdező kommentje:

Sissy! Mikorra nem várod? :)

Babásodást kívánok nektek!


1) Április 1 – Fencike

5 hónapja próbálkoznak, 3. babára várnak.


2) Április 3. – Zsuzsi

Februártól próba, korábban sajnos missed ab.


3) Április 6. – Kata

PCOS. Infolic port kezd szedni.


4) Április 7. – Zsófi

2 próbálkozós hónap, 3. babára


5) Április 17 – Bedit

3 év, szünet, új kapcsolat 3. hónap próba


6) Április 18. – Emília

Július óta próba. 1 petevezeték járható


7) Április – Sissy

2 éve próba, endo műtét. Infolic port szed.

2014. márc. 24. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!