Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb mikor tudom megállapitani...

Kb mikor tudom megállapitani terhes vagyok. Vagyis mikor kezdödika jele neki? teszt nélkül

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én ha nem csináltam voltam tesztet, csak akkor vettem volna észre mikor elkezdett volna nőni a cicim,meg a pocakom. Ezenkívül nekem semmi tünete nem volt.
2008. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!

hát nekem a havi előtt már 3-4 nappla éreztem pár tünetet.

előszöris eléggé fáradékony voltam, sokszor jártam wc-re, kb fél óránként.

továbbá a jobb petefészkem elég sokszpr beszúrt és a derekam ugy fájt mintha le akarna szakadni!

és persze a mezesz előtt 1 nappal poztivat teszteltem persze halvány volt!

hát nekme ennyi volt. remélem segithettem!

2008. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem számítottam , hogy babás lehetek, de a menzi előtti napokban rámtört a fáradság, és délutánonként nem bírtam fenmaradni. Aztán elmardt a menzim és 5 napra nem bírtam ki teszteltem. Ma 8+4 hetes babás vagyok:):)
2008. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!