Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyivel...

Missed ab után mennyivel estél teherbe? Sikeres volt ez alkalommal a terhesség? Hány vetélésed/missed abod volt, mire összejött?

Figyelt kérdés

Előzőleg született e már gyermeked, azzal volt e valami gond?

Első gyerekemmel nem volt semmi gond. 2. alkalommal missed abom volt, de természetes úton vetéltem el. 12 hetesen vetéltem el, de a baba csak 5 hetes volt. 2. alkalommal 7 hetesen állt meg a fejlődésben, magától nem indult be a vetélés, kaparás kellett. 1 hónapot mondott a doki.

Az most telt le, épp középidőben vagyok és azon agyalok, hogy adjak e esélyt ebben a hónapban.


2014. márc. 27. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

És kivizsgálást nem javasoltak?

Én várnék 3hónapot,és vitaminnal fel tölteném a szervezetemet.

Nekem ismerősöm 1x elvetèlt,aztan a 21.héten fejlődési rendellenesség miatt megszülették vele a babát.

Mostanra egészséges kisfiú anyukája,a masik 2 baba kislány volt.náluk ez okozta a bajokat,az orvosok szerint.

2014. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Angliában élek, itt kicsit sajnos máshogy mennek a dolgok. Mondták, hogy csak 3. után van kivizsgálás. Elég sarul esik, mikor az ember segítséget kér és azt mondják neki, hogy valószínű csak peched volt....(Mielőtt kérdeznéd, nem tudok hazamenni kivizsgáltatni magam ez évben)

Nem igazán értem, amit írtál. Most akkor magatokról írsz, vagy ismerősről? Azért volt gond a babákkal, mert lányok voltak?

2014. márc. 27. 07:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem,nem magunkról!

A magam nevében irtam csak a várakozást meg a vitaminokat!

A közeli ismerősömmel tortent,amit leírtam!neki a genetikusok azt mondtak valószínű az első két babával azert történtek a dolgok mert lányok voltak.Van meg ilyen ismerősöm,ő idősebb de pl ő a fiúkkal 3x vetélt el,4.re viszont egészséges lanya szuletett.

Ez csak eszembe jutott amikor a kerdesedet olvastam.

2014. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Képzeld, azóta összejött. Holnap leszek 17 hetes. A kérdés kiírása körül eshettem teherbe:D Először azt hittem, hogy elrontottuk, mert megjött rendesen, aztán a következő elmaradása előtt már egy héttel rosszul voltam, teszteltem, pozi lett, 1. uh-on azt mondták, hogy két héttel előrébb vagyok a 12 hetesen, amire elméletileg 13 hetesen mentem, ott meg mondták, hogy még egy hetet rámszámolnak, így 3 hét pluszba vagyok, ha mensit nézzük, szóval az első menszi utáni ciklusban fogant:D
2014. júl. 14. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, látom, hogy pár napja írtál újra, remélem jársz még itt :) Gratulálok a babához :)))

Azért olvasgattam a kérdést, mert februárban volt missed ab miatt műtétem, aztán nem akart visszaállni a ciklusom. Az előző már rendben volt, de nem lett baba, most új próbálkozás. Öntött belém némi lelket, hogy neked sikerült, és az első trimesztert is túlélted, köszi, hogy megírtad :) Remélem már nekem se várat sokat magára a baba.

Jó egészséget kívánok nektek :)

2014. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szívből kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön neked is!

Én beszéltem a szervezetemmel, miután elvetéltem. Kicsit bután hangzik, de mondtam neki, hogy kap egy utolsó esélyt. Csak akkor engedje megtermékenyedni a petesejtem, ha felkészült és csak akkor fogadja be a méhem, ha végig is tudja csinálni. Aztán, mikor kiderült, hogy terhes vagyok, beszéltem a kis babámmal is. Mondtam neki, hogy nagyon nagyon össze kell szednie magát, és nagyon várjuk. Kapaszkodjon veszettül, mert 2x adtam eddig esélyt neki, sajnos ez az utolsó, mert lelkileg nem bírok el többet, és nem tehetem meg a kislányommal se, hogy mondogatom neki állandóan, hogy kistesója lesz, aztán mégse. Számára is hatalmas törés volt az ikrek elveszítése, sokáig emlegette őket.Nagyon megmaradt benne az is, hogy látott vérben úszni, hogy be kellett mennünk a korházba, hogy ott kellett maradjak. Ezt én még egyszer nem akarom, hogy átélje. Már megfordult a fejemben az örökbefogadás gondolata is, mindig is nagyon szép dolognak tartottam, hogy vannak emberek, akik örökbefogadnak egy kis árvát. Ha nem lehetne gyerekem, biztosan örökbefogadnék, nem csak azért, mert én szeretnék gyereket, de olyan jó a tudad, hogy valakinek adsz egy új esélyt.

Ha összejön a baba, kérlek írd meg, mi két hét múlva megyünk kábé a 20 hetesre, hogy megtudjuk a nemét:D Családnak még el se mondtuk, anyósom most jön ki látogatni minket, majd a kislányom mondja el neki. Épp őt várjuk, max egy óra múlva érkezik, a férjem ment ki elé a reptérre.:D

2014. júl. 25. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ikreket vesztettem el, a 10. héten műtöttek meg. Nekem még nincs gyerekem, ez volt az első terhességem, de remélem, hogy hamarosan sikerül újra. Lehet jobban kéne bíznom magamban, hogy sikerül, mert jelenleg nagyon bele vagyok süppedve a "nekem még ez se megy" állapotba.

Köszi a biztató szavakat, és gratulálok neked még egyszer :) Majd megírom én is, ha sikerrel járunk :)

2014. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!