Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki elmagyarázna hogy ez...

Valaki elmagyarázna hogy ez nálam hogy van mert nem értem!? Ovulációs tünetek!

Figyelt kérdés

Most olvastam utána de nem értem még mindig! Azt irja az ovi 12-24 órán át tart. Ennek lehetnek jelei mint folyás, vérzés 2-3 napig, és görcsök!


Múlthónapba nem volt pém, most tuti volt mert görcsöltem vasárnap,hétfőn, és tegnap óta tejszerű folyásom van! Hétfő óta eltelt 2-3 nap!:D Most mi ez a tejszerű folyás ha nem ovu?:)



2014. márc. 27. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejszerű, krémes váladék ovulációt követően van. Ovulációkor átlátszó, nyújtható, tojásfehérjéhez hasonlítható a váladék, társulhat hozzá görcs is, illetve enyhe vérzés is. Nekem mindhárom tünet előfordult már, de minden hónapban van mindegyik, attól még lehet peteérésed, hogy nem érzed meg.

Remélem tudtam segíteni.

Kisbabát szeretnél?

2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Ahhhaaa:) Értem már!

Tudom hogy lehet még attól ovu, multhónapba nem jött meg! Igen nagyon szeretnénk már majdnem egy éve. Volt egy vetélésem júliusba...

Igazából hormon bajos vagyok, PCOS vagyok/voltam. Eddig próbáltam a természetre bizni, de már türelmetlen vagyok. Készülünk MM-be, de addig is próbálok midnent megtenni...

2014. márc. 27. 10:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és akkor még egy kérdés... Ha ez a folyás van akkor nem sikerült ugye?
2014. márc. 27. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is krémes fehér folyásom van ovuláció után. De, mivel neked a napokban történt meg az ovulációd, nem hinném, hogy a folyásodból meg lehetne állapítani, hogy sikerült e a baba vagy sem, mivel, HA megtermékenyült a petesejt, még csak úton van a méh felé.
2014. márc. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!