Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt hány nappal...

Menstruáció előtt hány nappal lehet pozitívat tesztelni terhesség esetén?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk 14-17 között valamikor volt peteérésem akkor mikor lehet tesztelni?Mert már teszteltem negatívat.Hó vége. köv. hónap 1-e nem várnám.De ha terhes lennék már kimutatta vna nem?
2014. márc. 28. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos tesztek - én úgy tudom - négy héttel a peteérés után mutatják ki. Amit rá írnak nem mindenkinél jön be. Nálam négy hét után mutatta ki.
2014. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még egyáltalán nem biztos, hogy kimutatná. A nemvárt utáni napon tesztelj.
2014. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát várok még köv. hó elejéig és majd kiderül.
2014. márc. 28. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvart elott 4 nappal delutan mar halvany pozi volt a tesztem, minden nap egyre erosebb utana.
2014. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy 4 hettel a peteeres utan... Aktus utan 2hettel mar lehet tesztelni, bar nem 100%, hogy kimutatja, de nekem pl kimutatta mar.
2014. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen,nekem is volt már olyan,hogy kimutatta előtte 3-4 nappal nagyon halványan,hogy még én is alig láttam.De szerintem attól is függ mikor volt peteérés.És ha nekem most 17 én volt és ma csináltam eleve nem mutathatta ki mert onnan számítva kellene 14 napnak eltelnie.Nekem 30 naposan a ciklusaim nem 28
2014. márc. 28. 16:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy aktus után kimutatja 2 héttel,csak nem egyszer voltunk együtt így nem tudom,hogy melyik napon sikerült.Ha sikerült.De úgy tudom 17 én is voltunk vagy 16.
2014. márc. 28. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek mutatja ki a menstruáció után pár nappal,nem ,hogy menstruáció előtt!!!!! Nem tudhatod melyik alkalommal sikerült ha sikerült ezért mindenképp várj míg a menstruációd késik pár napot!
2014. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!