Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó menzeszem január 15....

Utolsó menzeszem január 15. -én volt, vagyis lassan 3 hónapja. Ciszta vagy terhesség?

Figyelt kérdés
Előtte rendszertelen volt,hol 15 napra,hol 35 napra jött meg.Párommal január elején voltunk együtt (csak akkor és egyszer).Teszt negatív volt február végén,doki azt mondta,hogy van egy ciszta a méhemben,várjak,majd megjön ha akar.Nem lehet,hogy mégis terhes vagyok?
2014. márc. 31. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

És azóta se egy tesztet, se egy uh-t nem csináltattál?!


Bátor vagy!

2014. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csinàlj ùj tesztet és kiderül. de mivel eleve hormonzavarod van kicsi az esèlye. Plàne hogy a doki sem látta pedig addig 8-10 hetes kellett volna legyél.
2014. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Ha végig olvasod a kiírásomat akkor talán nem írsz felesleges szöveget.....
2014. márc. 31. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

"Teszt negatív volt február végén,doki azt mondta,hogy van egy ciszta a méhemben"

Szerintem az első válaszoló február végére gondolt...ha azóta tényleg nem voltál dokinál akkor ideje lenne.

2014. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha februarban az orvosi uh cisztat mutatott es azota nem kozosultetek akkor nem lehetsz terhes. A mai modern keszulekekkel mar nehany hetes terhesseg is szaz szazalekosan felismerheto. Ellenben a cisztakat kezeltetned kene, keress fel masik orvost is ciszta ugyben. Jobbulast!
2014. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!