Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ilyen? 4 ev megszakitos...

Van ilyen? 4 ev megszakitos egyuttlet utan nem estem teherbe valami baj lehet?

Figyelt kérdés
A parommal 4 eve alkalmazzuk a megszakitos modszert es meg nem estem teherbe! Peteeresem van de mostmar kezdek aggodni hogy ennyi ido alatt nem estem teherbe mert hallok olyat is hogy eggyetlen megszakitos aktus utan teherbeestek! Ha eddig igy nem estem teherbe akkor mar nem is fogok? Amugy most nem reg jott ram hogy elszorul a szivem ha pici babat latok es rogton felvennem meg babaznek vele, azt sem bannam ha mar ebben a honapban esnek teherbe dehat csak megszakitos modszerrel vagyunk egyutt ugyhogy nem hinnem! Egyebkent a parom is szeretne babat csak ugy harom negy honap mulva probalkozna, de ha most jonne is orulne! Szoval eshetek igy meg teherbe? A rossz valaszolok keruljenek :)
2014. márc. 31. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Örülj neki, védekezés lényege, hogy ne legyél terhes.
2014. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Na, azért első válaszoló a megszakítás nem védekezés, csak egy közösülési módszer.

Ha valakik úgy vannak együtt, hogy a nő éppen peteérés környékén van, a férfinak pedig az előváladéka éppen tartalmaz életképes spermát, akkor simán összejön az a baba megszakítás mellett is.

És hogy kérdező a kérdésedre is válaszoljak, azért a megszakítás ugyan tényleg nem védekezés, de jóval kisebb mellette a teherbeesés esélye, mint ha nem szakítják meg az aktust.

Tehát attól, hogy megszakítás mellett nem lettél terhes, az nem jelenti azt, hogy bármelyikőtökkel is gond lenne ilyen téren. Ha nem szakítanátok meg a közösülést, hanem mindig úgy csinálnátok, hogy végig megy a dolog, akkor azért nagy valószínűséggel össze is jönne, hisz akkor teljes mértékben meglenne hozzá az esély.

Amúgy meg ha babát akarsz, akkor miért kell megszakítani az együttlétet? Akkor végig kell csinálni, nem?

Ha pedig a párod még várna, akkor pedig várjatok. Egy baba mindig akkor jön a jókor, ha mindkét fél akarja.

2014. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zabmester ***** válasza:
Bár nem szoktam hangoztatni, de sokáig alkalmaztam én is ezt a "védekezési" módszert, és én sem lettem terhes. Évekig. Aztán egyszer csak igen :) Amúgy nekem is megfordult a fejemben, hogy talán azért volt olyan sikeres nálunk ez a módszer, mert nem is lehet gyerekem, de semmi ilyesmiről nem volt szó.
2014. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elő nem keresem de ez a kérdés már volt.

Nem akar a párod még gyereket fogd fel.

2014. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

annak idején 6 évig "védekeztünk" igy az akkori párommal...hál istennek soha nem lett semmi...

a férjemmel, mikor elhatároztuk, hogy babát szeretnénk az elsö alkalommal teherbe estem..persze akkor nem szakitottuk meg..hisz mi értelme lett volna a megszakitásnak, amikor gyereket akartunk mindkdetten.

2014. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 évig, megszakításossal nem lettem terhes, utána négy hónap alatt viszont igen (immár nem megszakításossal).

De valóban van benne némi rizikó az előváladék miatt.

2014. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ketteske ***** válasza:

12 évig megszakításos módszerrel szexeltünk és nem lettem terhes.

Amikor babát akartunk, akkor pár hónap alatt sikerült.

Valószínüleg ez a férfiakon is múlik, hogy ki mennyire ügyes.

2014. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 évig mi is megszakítással védekezünk és mikor úgy döntöttünk, hogy jön a baba, első alkalomra sikerült... (itt már nem védekeztünk)most 6 hónapos múlt már a KINCSEM !
2014. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5évig megszakitassal vedekeztunk . Sosem volt gond. Féltem is ,hogy nehezen fog jönni a baba. Az első éles hónapban terhes lettem :-)
2014. márc. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat megnyugodtam. Es negyedik valaszolo keresd csak elo nyugodtan en is kivancsi vagyok ra :) azt gondolod hogy ket kulombozo embernek nem lehet egy es ugyanaz a felelme ? ebben az esetben az hogy megszakitassal nem lett baba es felek hogy nem lehet gyerekem ! Meg jo hogy belelatsz a dolgokba, ha nem lennenek ilyen emberek akkor nem is tudom hogy hol tartana a vilag!
2014. ápr. 1. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!