Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj a szex? 2Hete...

Miért fáj a szex? 2Hete hagytam abba a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Mióta elhagytam a fogamzásgátlót napközben többször fáj a méhemnél.Ez semmi,de szex közben,ha picit mélyebben belém hatol akkor nagyon kellemetlen tompa fájdalmat érzek.Bocsássatok meg,picit beparáztam..arra gondoltam hogy ez lehetne terhesség jele?Óvszert használunk,várni szeretnénk vele..És hajnalban eszembe jutott hogy a szünet utolsó napjaiban együtt voltunk persze natúrba.Állítólag 72órát is élnek a spermiumok.És most már nem tudom,hogy hülyeség e ez a felvetés

2014. ápr. 1. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt a szex terhesség alatt sosem

Szerintem más oka lesz ennek.

2014. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi óvszert használtunk huzamosabb ideig viszont néha gumi nélkül voltunk de időbe kivette. Most 9 napja baba projekten dolgozunk, és mikor belém ment másnap görcsöltem, elvileg peteérésem is volt, de sose vettem eddig észre hogy peteérésem van semmi görcs semmi jele nem volt. Azóta voltunk együtt de nem annyira fájt mint az első. Én se tom miért volt ez a fájdalom.
2014. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!