Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kislányunk ma egy éves és ma...

Kislányunk ma egy éves és ma lett egy pozi tesztem is! Van még valaki, aki épp a kistesót várja? Milyen félelmeitek vannak?

Figyelt kérdés
én egész nap vigyorgok,de a súlyom miatt aggódom. 95 kiló körül vagyok :( illetve azért tartok egy kicsit az anyagiaktól is,hogy vajon mennyivel kerül majd többe két lurkó...

2014. ápr. 2. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nekem négy majdnem a lányom és novemberre várunk kistesot.Mi igy terveztük. Az anyagiak miatt aggódom én is, de be volt kalkulálva. Ti twrveztetek a tesót?
2014. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen,kis korkülönbséggel terveztük,de nem gondoltuk,h. első hónapban sikeül is. a lányunk a 3. hónapban sikerült.
2014. ápr. 2. 08:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó kis szülinapi ajándék. :-) A húgoméknál volt így, hogy amikor a nagy 1. szülinapját ünnepeltük, akkor mondta el a nagy hírt. :-)
2014. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is 4 éves lesz a nagy,és most vagyok 34 hetes a tesóval :) ....terveztük a tesót,kevesebb különbséget szerettünk volna,de így jött össze.Egyelőre csak amiatt aggódom,hogy a nagy,hogy fog reagálni,ha lesz egy pici baba.Ő szeret a középpontban lenni,nagyon sok törődést igényel,érzékeny típus is,nagyon sokat kell vele foglalkozni.Készül és nagyon várja a testvérét,igyekszünk sokat beszélgetni,hogy mi lesz,hogy lesz,remélem nem lesz gond :)
2014. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom 14 hónapos és ma reggel (nemvárt napja) lett pozi tesztem.én is 85-90 kg körül vagyok szóval én is aggódok.meghát kiváncsi vagyok hogy milyen lesz 2 gyerekkel :)
2014. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

fúúúú,hát az én lányommal is kell ám foglalkozni,sírós,hisztis,nem sokat van el magában,aggódom emiatt is. neki meg még el sem lehet magyarázni,h. jön a tesó...

kedves utolsó! nagyon gratulálok neked! Apa örül? az én férjem inkább elkésett munkából,csak megvárja az eredményt :)

2014. ápr. 2. 13:30
 7/10 A kérdező kommentje:
a kilókról meg... sztem 95 vagyok. :( 85-el kezdtem a lányommal, talán 103 voltam a végén,rengeteg víz volt rajtam. majd visszafogytam gyorsan 95-re,aztán vissza 103-ra,most megint 95... szörnyen nézek ki,ez a legnagyobb parám jelenleg :(
2014. ápr. 2. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lesz a nagy fiam, és 16 hetes vagyok a pici kukis pocilakómmal. Mi is terveztük, már nagyon várom, meg mindenki a családban főleg a fiam. Minden nap megkérdezi hogy mikor jön ki a pocakomból a kisbaba, simogatja a hasamat és puszilgatja. De már most nem problémamentes sajna a terhességem, ugyanis van egy hematoma a lepényen. Orvos, védőnő szerint sem kell aggódnom, de nem tudok nem aggódni, főleg hogy még nem érzem mozogni. Amúgy is paramami vagyok. :-) De biztos mindem rendben lesz. Gratulálok mindenkinek!
2014. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5 -ös vagyok.köszönöm én is gratulálok neked!!!igen örül apa és az egész család is!hát én az elßővel 74 kg voltam 13 kg híztam.kiváncsi leszek most mi lesz.csak az orvosom így is piszkált h ne hízzak .hát akkor most? :)
2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyikkal mikor közöltétek h. többszörös unokásak lesznek?
2014. ápr. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!