Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Gombos Sándor szülész-nőgy...

Dr. Gombos Sándor szülész-nőgyógyászról tudnátok friss infókat mondani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 14:35
 1/4 anonim válasza:

Igen, jelenleg a kispesti Sztk-ban rendel, illetve terhesgondozást végez.

Semmiképpen nem ajánlanám.

Én 12 hetes kismamaként enyhe görcsökkel és kis vérzéssel mentem hozzá.

Meg sem vizsgált!!! Uh-ot sem csinált.

Azt mondta lekezelő stílusban, hogy "Megvan a házasélet eredménye". Meg hogy miért nem szedtem a magnéziumot a kezdetektől.

Mindezt úgy, hogy halvány sejtelmünk sem volt, hogy a babám már 5 hete elhalt. És ha rajta múlik, ki sem derült volna.

Még a vetéléssel is fenyegetőzött - ugye nem akarom? kérdezte.

Aztán beküldött az István Kórházba. De hogy a nőgyógyászatra vagy a szülészetre menjek, azt már nem tudta megmondani, mondván: ő még nem járt az Istvánban, nem ismeri.


Végig kioktató, lekezelő módon beszélt velem.

Utólag hálát adok, hogy nem vizsgált meg, és nem ő mondta meg - ezzel a stílussal - , hogy a babám már nem él.


Az Istvánban teljesen ki voltak rá akadva, hogy meg sem vizsgált ilyen panaszokkal...


Felelőtlennek, lustának és önteltnek tartom, akinek semmi empátiája sincsen. Nem való nőgyógyásznak.

2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vanilia agnes válasza:
Isten ments tőle!!! SZTK rákszűrésen voltam nála (egy órája) és neki "köszönhetem" életem legkellemetlenebb nőgyógyászati vizsgálati élményét. Első pillanattól kezdve kötekedett, az összes (részben szokatlanul indiszkrét) kérdésére adott válaszomra gúnyos megjegyzéseket tett és szinte számon kérte tőlem, hogy miért nem a magánorvosomhoz mentem ezúttal. Nem részletezem az összes megalázó megjegyzését, de egy példát leírok: 46 évesen nincsen gyermekem és tőle, egy vadidegen orvostól(!) - anélkül, hogy az okok iránt érdeklődött volna - ironikusan megfogalmazott durva szemrehányást kaptam ezért. Ilyen orvos... Sajnálom, hogy nem olvastam el a másik véleményt róla, mielőtt lementem a szűrővizsgálatra.
2016. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű orvos és remélem, hogy ezt sokan olvassák még mielőtt elmennének a rendelésére! Ha valaki úgy megy a Szegedi úti sztk-ba, hogy az ajtón kiírt rendelési idő alapján hozzá kerülne, javaslom, hogy fejvesztve meneküljön! Esküszöm, ez az ember ittas volt, amikor megvizsgált! Az asszisztens vérnyomása is az egekben volt ettől az embertől és akkor arról ne is beszéljünk, hogy én mit éltem át! Nem hiszem el, hogy ebben az országban már részeg emberek is praktizálhatnak!!!
2017. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Életem legfájdalmasabb és legmegalázóbb ultrahangját köszönhetem neki (Rókus kórház), mindemellett pedig ittas volt. :( Hatalmas veszekedés zajlott le közöttünk, a stílusát nem minősítem. Soha többé nem megyek hozzá!!! Még mindig nem tettem túl magam a történteken, az ultrahang óta pedig folyamatosan vérzek (két nap múlva megyek másik nőgyógyászhoz). :(
2017. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!