Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene valaki kikalkulálni...

Segítene valaki kikalkulálni hogy mikor legyünk együtt a párommal, hogy baba legyen?

Figyelt kérdés
Menstruációim: 01.16.-02.09: 25 nap, 02.09-03.03.: 23 nap, 03.03.-03.28.: 26 nap. Első kettő babámnál nem volt gond mert fix 28 napra menstruáltam és csak a 14. napon jött össze mind a két esetben. De most gondba vagyok, mert nincs pontos nap. Vettem ovulációs tesztet, de nem igazán értem, elkezdem használni és honnan tudom mikor van a csúcs?
2014. ápr. 3. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
En a kiskegyed.hu/kalkulatorok oldalonzamoltam ki.ovu tesztekhez nem ertek ugyhogy abban nem tudok segiteni.
2014. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalt, de csak 2013-ig van. Nekem azért nem jók ezek a kalkulátorok, mert nem egyformán jön meg.
2014. ápr. 3. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia:-)Én igazából nem értem miért kell számolgatni...legyetek együtt minden másnap vagy harmadnap és tuti nem csúsztok le a megfelelő időpontról:-)Nekünk így sikerült...Sok sikert nektek is:-)
2014. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztet folyamatosan kell használnod kb a 8-9.naptol (a te rövid ciklusaid alapjan) a 15.napig pl.Es utolag tudod meg mikor volt az ovud.Amikor a legerősebb csikrol ujra halványabbra vált,akkor megvolt.Ez nekem 27-28napos ciklusoknal a 14.napon szokott lenni.

Az lh teszt csak akkor pozitív ha erosebb a második csíkod,ha nem akkor meg nem volt meg!

A dokim nekem azt mondta a 8.naptol 2naponta legyünk együtt a 16.napig,ez a legjobb módszer.

Sok sikert!

2014. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt nézd meg:

[link]

2014. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit túl rövidnek tűnnek a ciklusaid, úgy tudom, 25 nap alatt nem nagyon van benne peteérés. Nem lehet, hogy még nem állt be rendesen a 2. gyerkőc óta? Vagy az már régen volt?

Az ovuteszt használata egyszerű. Addig negatív, amíg halványabb a 2. csík. Amikor erősebb (bár van akinél csak egyforma, mégis van ovuja), az utáni 1, max 2 nappal van a tüszőrepedés, ekkor a teszt hirtelen negatív lesz.

Mielőbbi kistesót! :)

2014. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy az, hogy esetleg a rövid ciklusokban nincs érés, nem jelenti azt, hogy a többiben sincs. Tehát a 25 és 26 naposban lehet, hogy volt, közte meg egyben kimaradt... Szóval hajrá!
2014. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

En 26napos ciklusoknal a második gyermekemmel a 12.napon estem teherbe!

2014. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!