Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció utáni erős...

Inszemináció utáni erős fájdalom, normális?

Figyelt kérdés
Ma volt az első inszeminációm. Már úgy mentem oda, hogy fájt a hasam. Én általában megérzem az ovulációt, sőt néha annyira, hogy fájdalomcsillapítót kell bevennem. Szóval maga az inszemináció nekem nagyon fájt, nem tudom, hogy miért. Lehet, hogy mert annyira fájt már előtte a hasam is. De azóta még jobban fáj, úgy érzem, mint akit felnyársaltak. Ez mennyire normális?
2014. ápr. 7. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Fú, reméltem, hogy azt írod, 3-4 napja volt, mert akkor bíztatnálak, hogy beágyazódási fájdalom volt (én sírtam, annyira fájt a hasam, a fiam 4 éves :) ).

Így arra tippelnék, kicsit túl sok tüsződ érett, vagy kevés tüszőrepesztőt kaptál, és nehezen repednek.

De ez csak tipp, nem vagyok szakember.

Mi jövő hónapban megyünk inszemre, kistesót szeretnénk.

2014. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!