Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmnek most kellene...

Barátnőmnek most kellene menszije legyen és késik tesztet is csináltunk de negativ lett, ha netán még is terhes akkor milyen módszerek vannak hogy megakadályozuk a ''teherbe esést''?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy ''1 hónapos'' most akarunk cselekedni mig nem késő, milyen lehetőség van hogy leállitsuk a folyamatot mert babát nem szeretnénk, és abortuszt sem van valami tabi ilyesmire is?

2014. ápr. 7. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz már nagyon esemény utáni.
2014. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

hát, ha terhes, akkor abortusz van vagy gyerek vagy örökbeadás...más opció nincs...amúgy negatív teszt mellett, hogy a fenében lenne terhes? ennek igen kicsi az esélye...


hány éves amúgy a csaj, mióta van ciklusa?, védekeztetek valamivel? mikor volt az utolsó szex?

2014. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menszije, vazze? Homár-e vagy?
2014. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Visítok! :D
2014. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

jajj ez nagyon kész....

milyen módszerek vannak hogy megakadályozuk a ''teherbe esést''? Hát a védekezés!!!!!!!!!!!

Ha ez nem volt meg akkor van az esemény utáni tabi amit 72 órán belül kell bevenni!!!

Ha már terhes akkor abortusz vagy örökbe adás vagy felnevelés!

2014. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezen marha jót nevettem!

Biológiából 1-es! :D

2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kemeny.. megallitani a folyamatot???

Ne maaaaaar... kb 4 eve nezem ezt az oldalt de ekkora hulyeseget meg nem lattam itt se..pedig itt mindig ra csodalkozom a vilagra..

javasolnam kerdezd meg a biosz tanarod hogy mukodnek ezek a dolgok..

de hogy ertekelheti is legyen a valaszom: az esemeny utani tablettat 72 oraval az aktus utanig lehet bevenni, de minel elobb annal nagyobb szazalek esely van ra hogy nem lesz baba.. 1 honappal utanna mar hiaba veszi be. A megfogant magzatnak nem art vele.

Fontos lenne tudni mennyire pontos a baratnod ciklusai..hany napot kesik es mikor csinaltatok a tesztet..

es vegul de nem utolso sorban EMBER!!GONDOLKOZZ MAR!HA ENNYIRE BUTA VAGY TENYLEG NE SZEXELJ! Nem csak a nem kivant terhesseg de a nemibetegseg is velejaroja lehet a vedekezes nelkuli szexnek. Annyira de annyira kiakadtam ezen hogy oszinten remelem hogy kamukerdes volt..

2014. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Köttesd el magad,az ilyen ne szaporodjon...
2014. ápr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így első körben valóban kicsit nevetséges, de ha jobban belegondoltok borzasztü, hogy hol tart a világ. Azt sem tudják a mai fiatalok, hogy mitől vagy hogy lesz gyerek, hogyan lehetne védekezni, de a szexre van ész. A legborzasztóbb az, hogy lehet sok fiatal érzelem nélkül szeretkezik, csak azért, hogy elmondhassa "Én már nem vagyok szűz".
2014. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát a ciklusa eddig mindig pontos volt, 28. napon már menszi volt most 33. napnál van csináltunk tesztet az meg negativ lett.
2014. ápr. 8. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!