Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon pozitív vagy negatív ez...

Vajon pozitív vagy negatív ez a teszt? Kepfeltoltes.hu/view/140408/2014-04-07_15dpo_www.kepfeltolte s.hu_. Jpg

Figyelt kérdés

Reggeli első vizeletből teszteltem, a menstruáció első napján. 10-es érzékenységű teszt. Vajon az normális, ha a 15. dpo könyékén csak ilyen halvány a teszt? Sokaknak ilyen korú terhességnél már rendesen + volt a teszt. Ha ez egyáltalán az.


[link]



2014. ápr. 8. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
gratulalok :) pozitiv
2014. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy pozitív :)

A hcg termelődése egyéni adottságoktól függően nagyon tág határok között mozog, de ha nincs baba, nincs hcg ;)

gratulálok

2014. ápr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pozi :) gratula
2014. ápr. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat. Ma reggelre negát teszteltem egyértelműen. Persze menstruáció még sehol. Gondolom azért lassan számíthatok rá, hogy megjön. Eddig egyszer késett, az "eredmény" 7 éves.Akkor egy héttel a nem várt után teszteltem, akkor persze olyan pozitív lett a teszt, hogy szitne rá se kellet pisinem, már látszott a 2 vonal. Mondjuk az Clearblue volt.
2014. ápr. 8. 06:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitiv.
2014. ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jol ertem ez tegnap reggeli teszt?(ezen van2.csik)

A ma reggelid viszont full negatív?

Ugyanaz a teszt volt ?

Ha igen,akkor valószínű hogy a tegnapi fals volt.En is igy jártam múlt heten,meg is jott.

2014. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a tegnapid pozi. tedd fel a ma reggelit.megnézzük, jó?
2014. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm hogy segíteni szeretnétek, elküldöm a full negát is. Ha mondjuk holnapig nem történik semmi mensi ügyben, akkor szerintem irány a nődoki. Ja a mai teszt fényképét töltöttem föl véletlenül, de az eredmény szempontjából szerintem édesmindegy.

8

2014. ápr. 9. 10:37
 9/16 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 9. 10:38
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk tény, hogy nem ugyanolyan teszteket használtam de sajnos a halvány pozitív volt az utolsó a One step tesztből. A másik nevét nem tudom pontosan, talán Early detection? Early van a nevében, az biztos.
2014. ápr. 9. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!