Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

Átlagban 32 napos ciklusaim vannak, a peteérésem a 18.napon szokott lenni.

Ebben a hónapban a peteérésem elcsúszott a 24.napra. Nem hőmérőztem, de a tojásfehérje szerű nyákom volt és pozitív ovu tesztem azon a napon. A párommal még nem tervezzük babát de a 23.napon voltunk együtt, megszakításos védekezéssel.

Most a 41.napon vagyok, de semmi, nem jött meg.

Lehetséges ,hogy téves volt az ovulációs teszt és anovus hónapom volt?



2014. ápr. 8. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy terhes vagy.
2014. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy előző héten volt egy kisebb megfázásom, befolyásolhatja a ciklusom?
2014. ápr. 8. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz tesztet?
2014. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben,holnap akkor veszek egy tesztet és másnap reggel megcsinálom.Úgy a biztos :-)
2014. ápr. 8. 18:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok, nekem 31 napos a ciklusom, 22-én voltunk együtt és 39. napon vagyok, és nem jött meg.

Viszont görcsölget a hasam, olyan mintha meg akarna jönni, de tiszta marad a wc-papír. Tegnap délután csináltam teszt-et (x-epil) negatív lett. Szóval nem tudom mi van. Ez valahogy nem normális. Mert nekem sose szokott késni. Nem tudom hogy ez most terhesség vagy valami más?

2014. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem annyit változott a helyzet, hogy a derekam fájdogál kicsit,de nem észlelek magamon terhességi tüneteket. Megcsinálom holnap reggel a tesztet, de szerintem negatív lesz.

Kedves 5-ös, mad írd meg mi lett veled a továbbiakban :-)

2014. ápr. 9. 07:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap megyek nőgyógyászhoz, majd este írok neked.

Ha nincs baba, akkor legalább jöjjön meg. Ha meg van baba, örülni fogok neki. Kettős érzések vannak bennem. A hasam fájdogál, wc-papír tiszta, nem érzek terhességi tünetet, pl. émelygés, stb.

Azon gondolkodtam, nem e a kései peteérés, esetleg beágyazódás ami az elmúlt két hétben lezajlott, így ha ez igaz, akkor korán teszteltem.

Majd holnap kiderül.

2014. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Szorítok,hogy babás legyél!

Bennem kettős érzések vannak, mert már 3 éve megszakításossal védekezünk és nem érzem azt,hogy pont most történt volna meg a fogantatás.Természetesen mi is örülnénk a babónak :-)

Várom a fejleményeket!

2014. ápr. 9. 20:08
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, negatív lett. Beigazolódott, úgy néz ki anovulációs hónapom van.
2014. ápr. 10. 07:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsánat a késői válaszért.

Elmentem a nőgyógyászhoz, nem látott terhességre utaló megvastagodott nyálkahártyát, és esetlegesen más probléma miatt cisztát sem.

Annyit mondott, hogy van olyan amikor egy ciklus kimarad és nem jelent problémát.


Április 17-én megjött.


Máskor talán összejön a baba, reménykedem :-)

2014. ápr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!