Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napja foganhatott a...

Hány napja foganhatott a baba, ha így néz ki a teszt?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt ma reggel csináltam. Az van, hogy szoptatok, nem menstruáltam egyszer sem a szülés óta. Ezért semmihez nem tudom viszonyítani. S azt sem tudom visszapörgetni már, hogy mikor lehettünk együtt pontosan..:)

Azért szeretném tudni, mert akkorra szeretnék időpontot a dokinál, mikor már biztosan van szívhang. 3 hét múlva jó szerintetek?


2014. ápr. 9. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg halványabb a csik sztem dpo 12-14.nap korul lehetsz.

3het múlva sztem mar jol fog latszodni minden!

Megkerdezhetem mennyi idős a babad?

2014. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb. olyankor ilyen egy teszt, amikor pont az az időszak van, hogy kimarad a vérzés. Vagyis akkortájt kellett volna megjönnie, amikor is ilyen halvány a teszt. Esetleg 1-2 nap lenne még a vérzésig, vagy pont aznap kellett volna megjönnie, vagy 1-2 napja késik. Úgyhogy a 3 hét múlva való orvoshoz menés (ez jó mondat lett:)), az szerintem jó lesz bőven.
2014. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből csak találgatni lehet. Szerintem most lehetsz 4 hetes, de ez csak tipp!

Megoldható, ha veszel olyan tesztet, ami kimutatja a hetet is, talán a Clear Blue digitális teszt ilyen.

2014. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kb. 4 hetes vagy 3 hét múlva jó dokihoz menni
2014. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hááát, nem tudom. Nekem két nap késésnél lett ilyen, másnap voltun orvosnál, ahol hat hetesnek felet meg a terhességem, méretileg, szívhangilag. Korábban fogant, a terminust is módosították. Nem is erősödött egyáltalán a teszt, mégis 2 éves már a lányunk.



Ebből nem lehet megmondani szerintem.

2014. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kb. 4 hetes vagy 3 hét múlva jó dokihoz menni
2014. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!:) igazából tegnapelőtt este csináltam eloszor tesztet, akkor ennel halványabb volt. Ezert csináltam digitális clearblue-t( hétfő este), azt mutatta 1-2 hete fogant, de ebből meg nem tudom, hogy akkor tényleg mennyi.:)

A Kisfiam 13 honapos, most hagyta abba a szopizast a napokban. A tesoja meg 3 eves 4 honapos:)

2014. ápr. 9. 10:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a tesztem hat nap késés után, tehát kb. öt hetesen. Szerintem két hét múlva is mehetsz már.
2014. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Csak azert akarok biztosra menni, mert egy barátnőm volt ugy, hogy 6 het 5 naposan ment, s nem volt szivhang. O tuti biztos volt a fogantatás időpontjában. Es két hetet kellett várnia a következő vizsgalatig, mert azt gondoltak, hogy vetélés lesz... Aztan lett szivhang es nemsokára megszületik! De akkor tuti nem korai a 3 het. 2 hetet nem merek bevállalni:)
2014. ápr. 9. 10:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 6+4 hetesen voltam először, volt már szívhang és szépen kivehető volt a babám is - hüvelyi ultrahang, magánrendelőben.

A teszt alapján tényleg nem lehet sajnos megmondani, hogy hány hetes lehetsz, mert van, akinek ilyen a tesztje nemvárt körül, de van, akinek meg 1 hét késés után.

Ami engem illet, szerintem menj kb. 7-8 hetesen (úgy 3 hét múlva), addigra már kéne lennie szívhangnak. 2 hét múlva még lehet korai lenne.

2014. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!