Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?

Megnéznétek a görbémet?

Figyelt kérdés

biztató? vagy mondjak le róla?

[link]


2014. ápr. 10. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg őszintén, miért mondanál le róla???

Teljesen jó görbe, de még el kell telnie jó pár napnak, hogy ennél többet mondhassunk róla.

Nagyon drukkolok!

2014. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! barátnőm mondta hogy ebből már nem lehet semmi :( és szerinte a tünetek se e miatt vannak
2014. ápr. 10. 20:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztató görbe,remeljuk szepen fennmarad a hőd:-)!
2014. ápr. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Barátnöd ezt mégis mi alapján gondolja? Eleve ilyenkor még nem lehet látni a görbéböl hogy sikerült-e!
2014. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

...nyilvánvaló, hogy a barátnőd nem sokat ért a hőgörbékhez!... (vagy csak téged akart letörni)

De ebből akármi is lehet, ilyen korán még nem állapítható meg.

Mindenesetre drukkolok!

2014. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm lányok :)

barátnőmék nagyon régóta próbálkoznak már... lehet ez volt a baja :) irok majd! nektek is alakulóban van,vagy már van babátok? :)

2014. ápr. 11. 17:35
 7/14 anonim ***** válasza:
De most komolyan: mire alapozza a barinő, hogy ezzel a görbével bármi gond lenne?
2014. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na hogy alakúlt a görbéd ? :) drukkolok !!
2014. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen most! ma reggel 36,9 volt mikor felébredtem de 20 perc ágyban lustizás után 37,1. nem tudtam melyiket kell beírni így beírtam az elsőt :)

szerintetek? van még 3 napom, mai tesztem negatív, de ezt gondoltam mert nem első pisi volt és még korai is lenne :)

2014. ápr. 14. 19:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőm arra alapozza hogy neki semmit nem ér a görbe és hosszú ideje várnak a picire. és egészségesebben is él mint én, pl ő nem dohányzott soha :)
2014. ápr. 14. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!