Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a cickafark teát? Használt már valakinek?

Figyelt kérdés
Hogyan kell elkészíteni,és hány pohárral kell meginni egy nap,és reggelvagy este?meg evés előtt,vagy után?nem a filteres fajta,hanem a zacskós gyógyszertári.és lehet mellette szedni az e-vitamint?
2014. ápr. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire szertnéd, hogy használjon:)

Egyébként én palástfüvet ittam helyette, mert a cickafark a cisztára hajlamosaknál nem ajánlott (ugyan nem tudok róla, hogy az lennék, de nem akartam kockáztatni). Tehát ciklus első felében málnalevél, második felében palástfű.

Bocs, hogy nem teljesen a kérdésedre válaszoltam.

2014. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én cickafark cseppet vettem,igy nem kellett főzőgetni.

Ciklus felèig ittam.

Napi 1 csésze teát szoktak javasolni reggel.kihutve finomabb.

En a mehpempőnek nagyobb pozitív hatást tudok be,babásodàsban.(de ezt csak azert,mert nekem az segített valószínű )

2014. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy hogy "kell", azt nem tudom, de én minden nap este ittam egy bögrével (kb. 2,5 dl) egészen a peteérésig. Egy teáskanálnyit forráztam le, majd hűlni hagytam, átszűrtem és ittam :) A ciklus második felében palástfüveztem. Nekem rendbe tette a ciklust. Egyfelől előbbre hozta a peteérést, így a korábbi 38-40 nap helyett 27-28 napra jön meg, másrészt meg egyértelmű volt a peteérés, a hőgörbe is szépen alakult.

Nekem a málnalevél okozott negatív mellékhatásokat, azt abba is kellett hagynom kb. egy hét után, mert visszahozta a vérzésemet :/

2014. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rendbe tette a ciklusomat ami 40-50 napos volt lett első teás hónap után 30 és én is este ittam egy bögrével lefekvés előtt. Egy teáskanálnyit leforráztam állni hagytam 10 percet leszűrtem és forrón ittam. Már az ízét is megkedveltem és tényleg volt peteérésem is.
2014. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!