Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek nem tökéletesen...

Akiknek nem tökéletesen szabályos a ciklusa, az honnan tudja, hogy mikorra nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem 27 és 31 között változik, így sose tudom, mikortól kezdjek reménykedni... Ti honnan tudjátok ilyen biztosan? Vagy a leghosszabbhoz viszonyítotok?
2009. dec. 20. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a leghosszabbhoz.
2009. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam. Azaz annyit tudtam, hogy a nyaralás alatt végig nem védekeztünk, igy volt alkalmam bőven teherbe esni. De aztán a leghosszabbhoz képest is 3 hetet késett, de negativ volt a teszt... Igy gondoltam, megint jól kijátsza magát a ciklusom. Aztán egyszer csak pozitiv lett a teszt, akkor voltam kb 5.5 hetes terhes. Szóval olyan volt, mint a zsákbamacska. De ha zavar, van, hogy ad rá szabályozásképp gyógyszert a nőgyógyász, attól függ, mitől van, mennyire komoly a helyzet.
2009. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ááá 27 és 31 között?? az teljesen normális!!

nekem 29 és 36 között változik és még erre is azt mondta a doki, hogy normális...

igen a leghosszabhoz képest nézd, nekem is ezt mondta a doki, és ha attól késik, akkor tesztelhetsz! (egyébként 26 és 36 nap között normálisnak tekinthető a mensi, ennyi eltérés belefér) nekem "nagy franc" az utóbbi két hónapban is 36 napra jött meg...

sok szerencsét!

2009. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sajna semmi...most vagyok a 30. napon, azt hittem beállt és mégsem, pedig clostylbegitet és bromot szedek..a görbém minden csak nem szabályos:


[link]


szerintem most még rendes peteérésem sem volt

2009. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk hőmérőzés....

(nekem az segít. Engem nem érdekel milyen hosszú a ciklusom. csak azt nezem, hogy mikor van az ovum és rá 15. napon megjön a mensim.)

2009. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!