Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor azt szamoljuk, hogy...

Amikor azt szamoljuk, hogy hanyadik napon jarunk, akkor az utolso mensi elso napja az elso nap, es a masodik nap a masodik?

Figyelt kérdés

....vagy pedig ha peldaul nekem julius 13-en jott meg, es ma van julius 25-e, akkor en ma a 12. vagy 13.napon vagyok?


Mert ha ugy szamolom hogy julius 13-tol kezdve 14.-e az elso nap, 15.-e a masodik nap es igy tovabb, akkor az jon ki, hogy julius 25. a 12.nap.


Viszont ha ugy szamolom hogy julius 13. az elso ciklusnap, akkor a mai nap a 13.nap.


Melyikkel kell akkor szamolni??


2008. júl. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azt kell első napnak számolni, amelyik az első volt:)) Vagyis ma a 13.napon vagy, bele kell számolni a legelső napot is.
2008. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke, koszonom szepen! /Csak tudod az a gaz, hogy ugy bele lehet ebbe gabalyodni. Remelem most mar nem fogom elfelejteni, hogy a ketto kozul hogy kell kiszamolni. :) Neha eleg feledekeny vagyok. :D /
2008. júl. 25. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, na megvan mar miert kavarodtam be. Mert ha pl. ugye 13-an megjott, akkor 23-an elvileg a 13.-ahoz kepest 10 nap telt el, en ebbol gondoltam ha 23-an voltam a 10.napon, akkor ma meg a 12.napon. Na, szoval ez kavart be!!! :D
2008. júl. 25. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A mensi elso napja a ciklus elso napja, DE (most jon a kavar:) :) ha delutan 16h utan jon meg, akkor mar a kovetkezo napot kell elso napnak venni :)

Ezt az okossagot a szulesznom sugta meg :)

2008. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Te jo Isten! Errol meg sosem hallottam, vmiert ezt nem nagyon reklamozzak. Amugy jo tudni!

Mondjuk nekem akkor ejjel/hajnalban jott meg, tehat reggel vettem eszre, ugyhogy igy engem ez most pont nem erint. :)

2008. júl. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!