Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni a beágyazódást?...

Lehet érezni a beágyazódást? Vagy ez kamu? Olyan icipici még, mégis vannak akik érzik?

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen tapasztalata?


tegnap este rendesen nyilalgatott és be is görcsölt a pocim,(méhem és elég sokáig kb 6-tól amíg 11 kor el nem aludtam) (7 nappal pé után)de azóta nem éreztem.Minden nap éreznem kellene amíg meg nem jön?


Most nem tudom, hogy amiatt e, de 2 tizeddel alacsonyabb is volt a hőm tegnap reggel (azóta visszament 36,9-re)


Lehetséges hogy én így éreztem a beágyazódást?Tudom hogy kis gombostűfejnyi lehet most, ezért nem is merem hinni, hogy megérzi az ember.

tudom, hogy várjak amíg meg nem jön(jövőhét csütörtök-júli 31) de addíg is kíváncsi vagyok.

félek, hogy megint bemesélem.


2008. júl. 25. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem ereztem semmit, pedig percre pontosan tudtam, mikor fogant a pici, nagyjabol szamon tartottam, mikor hol tarthat a dolog, mikor agyazodhat be (persze csak kb. mert ez lehet 4-14 nap is) de az egvilagon semmi sem ereztem.

Aztan az ovulacio utani 13. napon csinaltam egy tesztet, pozitiv lett, de meg akkor sem ereztem semmit.

Kb. az elmaradt mensi utan egy hettel kezdett feszulni a cicim, es az elmaradt mensi utan kb. 3 hettel kezdodott a szurkalo erzes a mehemnel.

2008. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Bocsanat a duplazasert, es elirtam: 7-14 nap.
2008. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. júl. 25. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt a pocim mikor beágyazódot,hanem egyszeri pici t véres váladék jött,mondtam is "ha most nem vagyok terhes akkor soha!"és lám két csíkot teszteltem,a beágyazódás pedig május 2.-án délután tortént:))))sok sikert kívánok:D
2008. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem érezheted a beágyazódást, gondolj bele, hogy a pé-t is lehet érezni és az sem nagyobb! Nekem egyszer volt hasonló, volt egy kis vérzés is azokban a napokban (nálam a mensin kívül semmilyen vérzés nem szokott lenni), sőt, produkáltam egy nagyon halvány tesztet is, de sajna mégis megjött.

Szóval elvileg lehet, szurkolok, hogy sikerüljön!

2008. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem lehet érezni a beágyazódást, de össze is lehet keverni a peteéréssel, mert nagyon hasonló érzés. Én pé után néhány nappal kedtem el érezni szúrkálást mindkét petefészkem körül, ami napokig eltartott. Ezzel egyidejűleg kék erek jelentek meg a csípőmnél, ami azelőtt sokkal halványabb volt. Ez mindkét terhességemnél így volt.

De Te érezhetsz mást is, nem vagyunk egyformák.

Üdv.

11 hetes kismami

2008. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én annyit éreztem mint a pé-kor de csak ritkát, és nagyon fáradt voltam. De annyira hogy a lábam is remegett. Először nem értettem hogy mi van velem, aztán megmértem a hőmet és 37.3 volt aztán menzi előtt 3-4 nappal már elkezdett fájni a cicim eléggé. Majd nem jött meg. A nem várt előtti este meg már + teszt
2008. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, szerintem is lehet érezni a beágyazódást! Én ugyanazt éreztem, amit Te! Kb 1-2 órán keresztül nyilalgatott bele a méhemnél! Nem hasonlítható a mensi görcsökhöz, ez olyan egyedi érzés volt! Aztán kezdtem gyanakodni és utána számoltam, nekem is a peteérés után kb 6-7 nappal volt! És lám, most 14 hetes kismama vagyok!

Sok szerencsét Neked! :)

2008. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen, pont ezt akartam még írni, hogy a pé is mindíg szoktam érezni....

és mindíg akkor amikor ahőm leesik...jajj, nagyon reménykedem msot...mondjuk azóta már nem feáj egyátalán.Kíváncsi vagyok...Én mindenesetre feljegyeztem, hogyha baba, akkor másoknak is elmondhassam, hogy lehet érezni:)))

Mondjuk az a vicces, hogy ebben ahónapban nem éreztem a pé-em...viszont az nem lehet, mert a hőm szerint már 7 napal ezelőtt volt, és nemsokára meg fog jönni.

Csak győzzem kivárni.Bár igyekszem a mensire készülni, mert mindíg csak bemesélem a tüneteket

2008. júl. 25. 21:46
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó hozzászóló!!!Nagyon drukkoljatok!Már ez a 4.hónapunk...mondjuk most minden rossz összejött, és általában murpy törvény, hogy ilyenkor jön össze a babó, de nem baj, mert mindent megoldunk majd így 3-an!!!!
2008. júl. 25. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!