Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik már 4. napja a...

Miért késik már 4. napja a menstruációm? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Március elején voltam utoljára együtt a barátommal.. nem védekeztünk.. 1héttel később ke.lett, hogy megjöjjön és meg is jött és minden rendben volt! azóta nem voltunk együtt.. Most viszont már 4 napja megkellett volna, hogy jöjjön, de még semmi! Ez mitől lehet? Lehetséges, hogy mégis terhes vagyok? :O de hogyan?
2014. ápr. 14. 17:05
 1/9 anonim válasza:

Szerintem tuti az vagy...

Hány éves vagy?

2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 válasza:
Lehet vérzés terhesség alatt is (más miatt), de szerintem ne rezelj be. Nekem sosem szokott késni, nem is vagyok stresszelős, mégis volt egyszer, hogy több mint egy hetet késett. Akkor én is megijedtem. Ha biztos akarsz lenni, csinálj egy tesztet, és meg van oldva. Szerintem jobb előbb megtudni, bármi van.
2014. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ugyanúgy márciusban megjött, ugyanolyan volt a vérzésem, mint ezelőtt, ugyanúgy 4-5 napig tartott.. én ahogy olvastam a terhesség alatt csak pár csepp vér lehetséges.. 16vagyok amugy
2014. ápr. 14. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyel tesztet.nagy esely van ra hogy terhes vagy.de miert nem vedekeztetek???
2014. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de h lehetnék terhes ha előző hónapban megvolt?
2014. ápr. 14. 17:54
 6/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
16 évesen tanulnod kellene még, nem füvel fával kefélni...
2014. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!


nyugi, kicsi az esély hogy terhes legyél, a többiek csak rád akarnak ilyeszteni.

Mivel a múlt mensid óta nem voltál együtt senkivel, így érdekes lenne ha az lennél. (és ha az elmúlt mensi valóban olyan volt mint az összes többi)

Sokszor oka lehet a késésnek az is hogy rástresszelsz, hogy miért nem jön meg!

Vegyél egy tesztet hogy megnyugodj - negatív lesz. Miután megcsináltad, tuti biztos vagyok benne, hogy meg fog jönni!

2014. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért. Nem. Védekeztek.

K...rva nagy kérdőjel mindegyik szó után.

Abortuszt akarsz 16 évesen? Hajrá, akkor csak így tovább.

Komolyan mondom, nem értem az ilyen tiniket. Húzzatok már gumit, az Isten szerelmére!

2014. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!