Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ennyi tünettel a...

Maya715 kérdése:

Lehetséges ennyi tünettel a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Szerdán egy pici barna folt csütőrtökön kb 3órahosszáig jobb oldalon erős alhasszúrkálás azóta mindjárt megjön érzés.még van 6nap a nem vártig.
2014. ápr. 14. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez valóban a beágyazódás. Szurkolok neked! Már több kérdésnél megosztottuk egymással a babavárós kommentjeinket. Drukkolok! Írjál, hogy sikerült-e.
2014. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Tényleg remélem,hogy ez már az lesz!
2014. ápr. 15. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:
És neked sikerült már a baba?
2014. ápr. 15. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Drukkolok, drukkolok!!!!

Nekünk sikerült, egy év sikertelenség után, de még rizikós. 11 hetes vagyok, már volt egy vetélésem, most rögtön az 5. héttől kapok hormonpótlást már megelőzési céllal, és kiírtak terhességmegtartásra, nem dolgozok, sokat kell pihennem, feküdnöm itthon. 7. heti UH-n voltam utoljára, minden rendben volt, legközelebb csak a 12. heti UH-ra kell mennem.

2014. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok és én is szorítok,hogy minden rendben legyen!!!És neked voltak tüneteid,hasonlóak mint nekem?
2014. ápr. 15. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen beágyazódási tünet egyáltalán nem volt. Az első tünet a mellfeszülés volt, az is csak az 5. hét környékén, amikor már kimaradt a menzim és akkor már volt pozi tesztem is. Szóval nekem a menzi kimaradása előtt semmi jel nem volt.
2014. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!