Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, h. sokszor tettem fel...

Tudom, h. sokszor tettem fel a görbém, bocsánat, de ahogy nézegetem a görbéket, olvasgatom, megfordult a fejemben, h. lehet gond van a pajzsmirigyemmel, h. ilyn magas a hőm?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 15. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor van baj, ha az alaphod magas v esetleg alacsony.

Még csak most kezdted a mérést? Ciklus elejétől érdemes mérni, akkor látod h alakul az átlaghőd.

Az szépen látszik h volt ovud, mert megemelkedett a hőd. (szerintem az alaphod 36,5 körül van, ami tökéletes, tehát szerintem nincs pajzsmirigy problémád)

Ovu után meg kell h emelkedjen, ez így van rendjén. Mensi előtt fog újra leesni. Ha nem csökken, akkor baba lehet a dologban! :-)

2014. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nincs gond a pajzsmirigyeddel! Nem, nem tudjuk, mikor volt pontosan peteérésed, vagy hogy mikor repedt meg a tüsző! Azt sem tudjuk, hogy megtermékenyültél-e, esetleg ikerterhesség áll-e fenn, vagy hogy megjön-e mondjuk 2-3 nap múlva.


Engem nem a görbéd zavar, hanem az emberi hozzáállás. Nem kéne foglalkoznom vele, de engem speciel nagyon idegesít a te zakatolásod. Mert lehet, sőt, kell a babatémán morfondírozni, meg szuper, hogy ilyen jól figyelemmel kíséred magad, de rá fog menni az utolsó ép agysejted is erre a dologra. Menj el vérvételre, nézess TSH-t, fT3-at, fT4-et, anti TPO-t, hormonokat és úgy nagyjából rájössz, hogy hogy működsz. Az én görbém ezerszer kérdésesebb, mint a tiéd, de még egyszer sem találkoztál vele itt fent, pedig két vetélésen vagyok túl, a legutóbbi terhességem a 13. hétben szakadt meg. Lenne, sőt, van okom aggódni, meg ráparázni. Nem ismerem a te hátteredet, de akármilyen is az, ez már tényleg túlzás.

Amúgy még az alaphőből sem lehet következteni egyértelműen a pajzsmirigy működésére. Nekem semmi gondom a pajzsmirigyemmel és 36 fok az alaphőm.

2014. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.hozzászóló,nem szeretnék vitát szítani,nem ezért teszem fel,egyszerűen csak kiváncsi voltam a válaszokra.Szerintem ez még nem rágörcsölés,van 2gyerekem,akivel egyáltalán nem vezettem hőt,nem tesztelgettem,semmi,csak amikor dokihoz mentem,akkor tudtam meg,h.babás vagyok.Ez az 1.hónapom és nem erre teszem fel az életemet csak "tanulgatom" a görbézést.Ha téged zavar,nem kell rá válaszolnod,nem kötelező írni!Köszönöm
2014. ápr. 15. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor lehet pajzsmirigy-túlműködésre gondolni, ha az ALAPHŐ magas. Ha a peteérés után jó magasra megy, az inkább jót jelent.

De egyébként elmész a háziorvohoz, kérsz egy TSH mérést és ennyi. Abból el lehet dönteni, hogy normálisan működik-e vagy sem. De azért a túlműködésnek amúgy lennének tünetei.

2014. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs és a görbéd is szép. Drukkolok neked.
2014. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a hőgörbével semmi probléma nincs! Sőt, ígéretesnek tűnik! ;)
2014. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!